Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

orzel33321

Journal orzełka :)

Recommended Posts

Witam

Może zacznę od techniki która stosuje w tradingu dla mnie banalna. Przeglądam 3 interwały czasowe 1d, 4h, i 1h (sporadycznie tygodniowy) jeśli na wszystkich interwałach jest np. trend wzrostowy wiem już jaka pozycję zająć . Wejścia są czysto uznaniowe szukam dołków , szczytów w trendzie i tam się wbijam w pozycję . Stop Loss ustawiam ok. 200 pips od wejścia a TP ok 400 pips chociaż z tym różnie jest, zależy od sytuacji panującej na rynku itp.. Ograniczam się do gry na EUR/USD żeby sobie nie robić mętliku w głowie analizując 10 par .

Dobra to chyba na tyle... mam nadzieje że ktos tu bedzie wchodził i udzielał mi wskazówek 8-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozycja Nr. 1

8/10/2010

BUY : 1.3940

SL : 1.3769

TP : 1.4270

Zauważyłem że rynek zaczyna mocno się cofać założyłem zlecenie na najbliższym wsparciu odpaliło i teraz rynek wszyto zweryfikuje :p

no i wpadka zamknięte na SL

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będziesz wytrwały w prowadzenia tego dziennika.

Jeżeli chodzi natomiast o pomoc, to zawsze robimy co w naszej mocy, jednak mimo wszystko uważam, że ciężko jest oceniać czyjąś uznaniowość, gdyż ze swojej natury jest ona przypisana do myślenia konkretnej osoby.

Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozycja nr. 2

Cena przebiła w dół poziom 1.3800 wsparcie zamieniło się w opór tak więc sprzedajemy .

Otwarcie 1.3728 atakujemy 100 pips

SL 1.3915

drugi odpalony Stop Loss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...