Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

capuera

zbanowanie co mam robic

Recommended Posts

witam serdecznie! Na gg koelg apisal mi zebym zrobil skan dowodu i wyslal do marketiwy i odblokuja mie ale nie wiem jak! zalozylem nowe dwa konta na jeden e-mail i teraz nie moge grać:( prosze o pomoec jestem nowy co mam zrobic gdzie wejsc itp! prosze o pomoc jeszcze raz z dokladna isntrukcja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze powinienes zglosic sie do Susportu Marketivy. Oni powinni odbanowac cie - chociaz jezeli zalozyles na jednego meila 2 konta to wg ich regulaminu to chyba nie dozwolone.

Pozdrawiam

Ps - przerzuć się do lepszego brokera ;)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli widzisz sens gry na forex proponuję na przykład Admiral Markets lub LiteForex jako dla początkującego. Jeśli chciałeś grać jedynie za 5 usd to możesz mimo wszystko poprzez stronę www.marketiva.com zalogować się na swoje konto i tam w services masz zakładkę identify yourself. Wysylasz tam skany dowodu po 100 kb max kazdy z dwoch stron i masz odblokowane konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o dwa konta to musisz poprosic support o usuniecie jednego a drugie musisz aktywowac poprzez wyslanie skanu obu stron dowodu (tego nowego) i wszystko bedzie dzialac. Moim zdaniem jak na poczatek Marketiva jest ok a do tego jest czat, na ktorym mozna sie dowiedziec wielu informacji na poczatku ... pozniej nalezy unikac tego czatu bo moze ograniczac :->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Popieram wypowiedź Youriego, jak już tylko zrobisz skan dowodu i wszystko będzie dobrze to zmień brokera. Osobiście polecam Admiral Markets. Wszystko po Polsku, idealne dla nowego a w dodatku wspaniałe narzędzie jakim jest MT4.

Pozdrawiam Asvor.

=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...