Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

propan600

Full online AT

Recommended Posts

Cześć, w pracy nie mogę zainstalować MetaTradera a chciałbym w wolnej chili zrobić szybką analizę wykresu. Czy zna ktoś może stronę gdzie mógłbym zrobić taką analizę online (np. ze zniesieniami fibo)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na TMS jest możliwość zalogowania się przez stronę i w platformie on-line jest opcja "wykres zaawansowany". Jednak nie udało mi się załadować tego wykresu, podstawowy wykres bez problemu się ładuje ale nie ma na nim AT. Możesz spróbować na swoim komputerze i podzielić się informacją, czy tobie działa ten zaawansowany wykres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj czytałem o ofercie Saxo Banku i mają coś takiego jak SaxoWebTrader, czyli możliwość przeglądarkową wersję platformy transakcyjnej. To może być to czego szukam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dukascopy, FxPro od dłuższego czasu mają takie aplikacje. Ogólnie powoli robi się to standardem, a polskie firmy jeeszcze nie nadążają za konkurencją z zagranicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj założyłem sobie konto demo na FxPro. Otwieram WebTradera i muszę przyznać że to jest totalne dno. Nie ma żadnych narzędzi do analizowania wykresu! Ciekawe na jakiej podstawie mam zawierać transakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Platforma webowa FxPro jest bardziej jak MT4 Mobile, czyli przeznaczona do kontroli pozycji niż do samodzielnej analizy sytuacji rynkowej. Trzeba pamiętać, że nadal główną platformą do zawierania transakcji jest MT4.

Natomiast w Dukascopy jest to już bardziej rozbudowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...