Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Markus911

Jaka platforma?

Recommended Posts

Co do demo, to nie dla wszystkich jest to istotne, bo niektórzy wolą od razu grać na realnych pieniądzach. Ale lepiej mieć demo pod ręką, zawsze można coś przynajmniej przećwiczyć.

Taka możliwość rozmowy z doradcą to także duży plus, bo nie sądzę, żeby wszystko było na początku jasne, a z tego co patrzyłam, to platformy się od siebie różnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę ,że nie ma już brokera ,który nie oferowałby demo-konto,ważne jest ,by było ono odzwierciedleniem realnego rachunku.Co do polskiego supportu ,zgadzam się jest to istotny punkt przy wyborze brokera,nawet jak ktoś nieźle operuje językiem obcym,to zawsze to prościej w swoim języku.

Muszę przyznać ,że korzystam już od jakiegoś czasu z usług brokera http://uwcfx.com/ i jestem zadowolona ,spełnia większość moich wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zarejestrowałam na platformie GO4X, ale póki co tylko demo, żeby zobaczyć jak funkcjonuje. Żadnych problemów z rejestracją nie było, nawet zadzwonili zapytać czy wszystko działa i nie ma problemów.

Jaki jest wkład początkowy na tej platformie z której korzystasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Platforma DIF FX

No dealing desk

mikro loty 0,01

Meta Trader

Skalp dozwolony i hedging też

waluty, surowce oraz indeksy giełdowe

rynkowe, najniżesze dostępne spready

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowy na forum, moja działalność ogranicza się na razie do kont demo. Jako że nie najgorzej mi idzie chciałbym spróbować swoich sił w rzeczywistości. Czytając mądre wypowiedzi bardziej doświadczonych kolegów nasunęło mi się pytanie: Czy AM w swoim koncie mini zezwala na sculping? Bo chyba mój "styl" właśnie pod to można podpiąć. Wielkie dzięki za odp. i przepraszam jeśli nie w tym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytalem trochę regulamin na admiral markets i jedyne co znalazłem to :

"5.1. Składanie Zleceń

5.1.1. Klient może wydawać AM Zlecenia, a AM

realizuje Zlecenia zgodnie z prawem i na

warunkach określonych w Umowie. Klient

składa AM Zlecenia w drodze elektronicznej za

pośrednictwem MetaTrader 4 AM lub w inny

sposób uzgodniony między AM a Klientem

oraz w formie opracowanej przez AM (np.

usługa zleceń telefonicznych lub e-mail).

Klient zapewnia, że jego Zlecenia są zgodne z

obowiązującym prawem, warunkami Umowy

i pozostałymi odpowiednimi wymogami, zwy-

czajami i praktyką. Termin Transakcji określony

w Zleceniu nie może być krótszy niż 1 (jeden)

dzień otwarcia banków."

Czy to oznacza, że nie mogę składać zleceń, które zamierzam sprzedać załóżmy za godzinę? Czy też dotyczy to terminu ważności zleceń oczekujących?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.admiralmarkets.pl/pomoc/informacje-dodatkowe/#q6

Tu jest co innego niby napisane. Troche doświadczenia i wiedzy nabrałem, więc coś trzeba byłoby zacząć grać na realu,co oznacza zdobywanie doświadczenia od nowa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...