Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Denon

Rozwiązanie konkursu mailingowego - listopad 2010

Recommended Posts

24 listopada 2010 ogłosiliśmy konkurs mailingowy dla subskrybentów naszego biuletynu w którym to rozsyłamy darmowe lekcje związane z rynkiem. Poniższy post stanowi jego rozwiązanie.

Pytanie konkursowe brzmiało: Jak Ty możesz odnieść sukces na rynku Forex i stać się Top Traderem?

Zgodnie z zasadami konkursu - spośród wszystkich uczestników, którzy do końca listopada przesłali nam swoje wypowiedzi wyłoniliśmy 3 zwycięzców i to właśnie oni będą mogli wybrać sobie za darmo po jednym ebooku z oferty naszego sklepu internetowego.

Poniżej prezentujemy zwycięzców wraz z udzielonymi przez nich odpowiedziami:

1. Grzegorz

Sukces na rynku Forex nie przychodzi z dnia na dzień. To tak samo ciężka praca jak każda inna. To wiele godzin, tygodni, miesięcy, a nawet lat praktyki - bycia na rynku realnym. To gorzkie łzy przegranej, przeplatane z radością z wygranej. Najważniejsze to aby bilans zysków i strat był dodatni. Aby to osiągnąć trzeba dobrze zarządzać swoim kapitałem (najlepiej strategia 3:1 , TP , SL) oraz konsekwentnie realizować swoje spisane na papierze założenia i w miarę potrzeb udoskonalać je. Być Top Traderem to mimo osiąganych sukcesów , podążanie cały czas za doskonałością, ciągłe uczenie się i realizowanie swoich życiowych celów.

---

2. Szymon

Dzisiejszy rynek handlu opiera się w 90%, a jeśli nawet nie w 99% na systemach informatycznych. Obecna moc obliczeniowa dzisiejszych superkomputerów, do której dostęp staje się coraz łatwiejszy potrafi już pokonać w szachy dzisiejszych mistrzów tej dyscypliny. Obecne algorytmy i poziom sztucznej inteligencji rozwija się w zastraszającym tempie - ostatnio komputer zdał test Touringa (sędziowie sprawdzają, czy rozmawiają z komputerem czy z człowiekiem) uznawany dotąd za granicę, po przekroczeniu której komputery będą w stanie zastępować człowieka.

Aż się samo prosi o to, żeby wykorzystać tą potęgę do zarabiania pieniędzy na rynku walut. Serie powtarzalnych danych, coraz większe możliwości stosowania algorytmów sztucznej inteligencji (dziś chociażby wykorzystywany przez wszelkiego rodzaju roboty, przeszukujące fora internetowe w poszukiwaniu opinii na zadany temat), coraz więcej ludzi grających za pośrednictwem internetu pozwalając jednocześnie na wykorzystywanie mocy obliczeniowej ich komputerów do ustalania wspólnych strategii ... to wszystko pozwala na stworzenie samo rozwijającego się systemu, który byłby w stanie przewidzieć praktycznie każdy ruch inwestorów.

Forex to gratka dla ludzi, którzy rozumiejąc jego ogrom, chcą rozwijać sami siebie aby móc sprostać coraz to większym wymaganiom rynku. A komputery mogą posłużyć tutaj nie tylko jako czynnik przekazujący informacje, lecz także cały czas je analizujący.

Temu bym chciał poświęcić swoją pracę w tym kierunku. Wiedza, niewykorzystana w praktyce poprzez najlepsze z dostępnych narzędzi, dalej pozostaje wiedzą. Tyle, że nie aktualną.

---

3. Paweł

Ja swój sukces na rynku widzę w ten sposób, że nauczę się z Waszego kursu jak poprawnie działać. Jestem uczniem II klasy liceum a Forexem interesuję się od roku. Sposobu by się nauczyć szukałem dość długo aż trafiłem na Wasz newsletter. Teraz planuję wejście do gry z prawdziwymi pieniędzmi. Wcześniej próbowałem tylko na rachunkach demo. Wychodziło mi to nawet dobrze ale nie używałem żadnego systemu i nie posługiwałem się żadnymi narzędziami, teraz bym chciał to zmienić właśnie dzięki Waszej pomocy.

---

Pragniemy dodatkowo poinformować, że wszyscy zwycięzcy wyrazili zgodę na publikację swojej wypowiedzi za co bardzo im dziękujemy.

Jak widać każdy ze zwycięzców prezentuje inne podejście do tematu. Analizę poszczególnych wypowiedzi pozostawiamy jednak otwartą - niech każdy sam zdecyduje czy zgadza się z naszymi zwycięzcami.

W tym momencie konkurs uznajemy za rozwiązany. Prosimy zwycięzców o dokonanie wyboru nagrody oraz o przesłanie informacji z tym związanej na nasz adres mailowy poprzez który realizowany był konkurs.

Gratulujemy i życzymy sukcesów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...