Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Magda13

Stań się inwestorem!

Recommended Posts

20% zysku w 3 miesiące!

TYLKO U NAS: www.ducatto.pl

Naszym udziałowcem jest sieć Podkarpackich Banków Spółdzielczych.

Zawsze zastanawiałeś się jak to jest być inwestorem na giełdzie?

Bałeś się inwestować, ze względu na duże ryzyko?

Zacznij od podstaw.

Zainwestuj u nas – BEZ RYZYKA!

Mamy dla ciebie specjalną ofertę, dzięki której w bezpieczny i łatwy sposób zainwestujesz swoje pieniądze, a także w krótkim czasie odzyskasz zainwestowany kapitał, zarabiając na odsetkach z pożyczonych pieniędzy.

Sam podejmujesz decyzje finansowe:

• ile pożyczasz,

• na jaki czas pożyczasz,

• ile wyniesie zysk z oprocentowania.

Zapewniamy cię, że jeśli zaczniesz u nas inwestować – nie będziesz chciał skończyć.

Przekonaj się sam.

Wejdź na nasza stronę: www.ducatto.pl

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesująca strona. A na jakiej zasadzie to jest, pożyczę komuś np 1000zł.

Jaką mam pewność że ta osoba mi to odda ?

Cała idea pożyczek prywatnych opiera się głównie na usystematyzowanych formach w jakich serwisy weryfikują swoich użytkowników (zarówno pożyczkobiorców jak i pożyczkodawców).

Pożyczkobiorcy muszą w tym przypadku udowodnić, że są odpowiednimi kandydatami do tego aby znaleźć się w określonej kategorii (swego rodzaju rating kredytowy), dzięki czemu pożyczkodawcy mają możliwość dywersyfikacji środków między różnych pożyczkobiorców (zamiast pożyczać 1000zł jednej osobie - pożyczasz 50zł dwudziestu osobom) reprezentujących określony poziom ryzyka niewypłacalności.

Osobiście nie jestem do końca przekonany co do wysokiej atrakcyjności tej formy inwestycji, ze względu na wysokie ryzyko i względnie niską granicę maksymalnego zaangażowania przy określonym ryzyku. Niemniej jednak jeżeli byś chciał dowiedzieć się więcej na ten temat, to przeszukaj Google pod hasłem: social lending.

Na zakończenie dodam, że huraoptymizm, który bije od założycielki wątku niekoniecznie jest tożsamy z emocjami jakie mogą być zaobserwowane wśród osób, które poświęciły czas i pieniądze na zgłębienie tej formy inwestycji. Myślę, że w tym przypadku jest tak samo jak z rynkiem - wszystko trzeba robić z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...