Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

stiv1256

tadawulFx-STP

Recommended Posts

Szanowni Państwo!

Jestem upoważniony predstawić brokera walutowego - www.tadawulfx.com

Оn nie ma przedstawiciela na obszarze Polski, ale jestem pewien, dużo traderów może się zainteresować możliwością współpracy z nim.

Ogólna liczba otwartych kont sięga ponad 25mln(2009r.). Pracujemy w 160 państwach świata.

Rejestracia:

CySec License 103/09 (Cyprus, EU, MiFID)

FSA Reg 516667 (Londyn)

BAFIN Reg 123252 (Niemcy).

www.tadawulfx.com – jest Non Dealing Desk(NDD) Broker.

Chciał bym opowiedzieć więcej o NDD Brokerach.

Istnieje trzy najważnejsze rodzaje Brokerów.

1 Dealing Desk (DD)Broker . Udostępniają środki financowe które są u posiadaniu banków, które jego „sponsorują”(bank-marketmaker).

2 Broker na Ryneku Międzybankowym(Interbank): 200 najwększych , banków świata są połączone przy pomocy Electronic Communications Network(ECN), biąrą udział w targu różymi aktywami (Forex, papiery wartościowe, CFD, itp.). On jest NDD Brokerem.

Oprócz sum obrotów DD Broker i Broker na Rynku Międzybankowym, mają kilka cech różniących.

Jedną z nich jest następującą: broker na Rynku Międzybankowym okazuje usługi pośrednicze i informacyjne, i pobiera za to uzgodnione płatności. DD Broker, oprócz nadania usług pośredniczych (otwieranie i zamykanie zleceń) i informacyjnych może być również zaangażowany w targ walutą. On pracuje preciwko innym uczestników rynku(traderam). Ma do tego możliwości techniczne.

3. Straight Through Processing (STP) broker. To jest typ brokera, który meści się pomiędzy 1 i 2.

On pozwala traderam, którzy nie mają wystarczającą ilość gotówki, otrzymać dostęp do środków na rynku międzybankowym. Chodzi o to, że uczestnicy rynku międzybankowego zawsze mają w posiadaniu pewne ilości „niepracuących” aktywów (przeważnie w niepełni wykonane zleceńia). Oni udestępniają swoją gotówke traderam (za pośrednictwem STP brokera), ktore nie mają możliwośći targować ilościami na skalę międzybankową. Otwieranie i zamykanie zleceń odbywa się natychmiast na rozkaz tradera. Przy wyborze platformy Currenex trader ma okazję zapoznać się z iloścą łotów i cenami, które są reprezentowane na rynku w tej chwili. Broker STP jest pozbawiony możliwości wpływu na otwieranie i zamykanie zleceń, i nie bierze udziału w targu walutami.

Więcej informacii o różnych typach brokerów można znależć tutaj:

http://www.100forexbrokers.com/stp-ecn-brokers

Tadawulfx jest STP brokerem. On ma dostęp do 14 A-rated banków Europejskich – uczęstników Rynku Międzybankowego

Instrumenty finansowe:

Wszystke pary (+TRY, HUF)

Metali (XAU, XAG).

Papiery wartościowe (IBM, HP, GE,…)

CFD (NASDAQ, S&P, DOW-JONES…)

Kierowanie kapitałem

Skalpowanie, EA(Doradcy)

Spread – staly*

Rachunek Mini Standard Premium

Depozyt $500-$5000; $5001-$150000; $150001+;

Dźwignia 1:100 -1:500; 1:100 -1:500; 1:100;

Transakcje od 0.05 Łot; 0.05 Łot ; 1 Łotł

Spread – staly Mini (pips) Standard (pips) Premium (pips)

EURUSD 3; 2; 1;

USDCHF 3; 2; 1;

USDJPY 3; 2; 1;

GBPUSD 4; 3; 2;

Platforma: MT4, Currenex(Do końca 2011r. От $50000).

Targi: 24/5. Godziny: Ponidziałek 0:00 - Piątek 24:00.

Poziom zawodowy borkera popiera się rejestracią FSA (Londyn).

tadawulfx jest zarejestrowany i ma pozytywny rating na www.forexpeacearmy.com . To jest wiadomy międzynarodowy forum traderów. Jego kerownictwo ma szerokie upoważnienia do rozwjązania konfliktów pomiędzy traderami a brokerami aż do przekazania informacii do odpowiednich finansowych instytucij albo policii(co oni robią regularnie).

Jestem prygotowany do okazania pomocy oraz przedstawienia wszystkich niezbędnej informacii osobam zainteresowanym.

Dla rejestracii prosze skorzystać z linków:

https://www.tadawulfx.com/v2/register/i ... /ib/801195 (real)

https://www.tadawulfx.com/private/index ... /ib/801195 (demo)

Jestem prygotowany odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Andrzej

__________

* Uwaga: TadawulFX nie gwarantuje stałych spreadów przy przyjściu «śilnych» nowin, które mogą prowadzić do welkich ruchów welkej ilości gotówki na rynku za krótki odcinek czasu(zmiana stopy oprocentowania dolara, funta, euro, NFP...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(...) Jestem prygotowany odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Andrzej

Myślę, że dobrym posunięciem na początek byłoby stworzenie chociażby tekstu reklamowego, który nie posiadałby tych wszystkich błędów. Linki partnerskie potrafi wstawić niemal każdy, jednak warto jest czasami dać od siebie coś więcej niż tylko ctrl+c oraz ctrl+v.

Tak na marginesie, to szkoda, że prezentowana oferta nie jest według Twojej oceny - jako wprowadzającego - wystarczająco dobra, abyś raczył firmować ją swoim nazwiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...