Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

stan hotforex

HotForex STP Broker

Recommended Posts

Hello forum's users.

My name is Stan. I am an official representative of www.HotForex.com. You can ask me the questions about our company and I try answer as fast as possible.

Hot Forex is a worldwide STP/ECN online forex broker.

"Hot Forex" has a Category 1 Global Business License issued by the Financial Services Commission (FSC) of the Republic of Mauritius under the name of HF Markets Ltd.

Advantages of Trading with HotForex:

- 30% Bonus on all deposits!

- We offer spreads on crosses from as low as 0.3 pip.

- Minimum deposit for Micro and Islamic accounts — only $5.

- Margin leverage from 1:1 up to 1:500.

- Only for HotForex clients! TradeSignals.com services for FREE.

- Experienced and helpful support 24/5.

All information about our offices you can find on www.HotForex.com

HotForex - for traders that want more!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta rewelacyjna!

Ktoś z nich korzysta? Chętnie posłucham o minusach na koncie live, ponieważ w demo nie ma się do czego przyczepić.

Wypłacają bez problemu środki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam tam konto

dodatkowo jak sie zarejestrujesz przes polki serwis

hotforex*com*pl

mozesz dostac tablet do wyboru 8 rodzajów

z wypłątami nie ma problemu wyciągnołem juz ponad 300 usd i wygrałem tablet

i faktycznie jest 50% bonusu ale to bonus wirtualny jak u kazdego brokera

natomiast jest dodatkowo bonus 15% jakim mozesz spokojnie grac

działa to tak ze jak wpłacisz 1000 usd dostaniesz 150 usd i nawet jak konto zjedzie do 100 usd

dalej mozesz obstawiać

promocja z tabletami nie eliminuje zadnego bonusu

zadziawiająca płynność na wykresie dozwolone skalpowanie na koncie currenex

broker jest swiatowej klasy

dopuszczalny hedging

zakładasz konto i robisz co chcesz

polecam przez polski serwis dodatkowa promocja na tablety

tylko przy rejestracji i wysłaniu formularza to istotne

bo nagrody są wysyłane z Polski

przetestowałem wielu brokerów i ten zwrócił moją uwagę

bije innych na głowe i w obsłudze i działąniu

www.hotforex.com.pl

dodatkowo dostepne za free sygnały fundamentalne poczytaj na

www.forex.bluemasters.pl

www.forex-be1.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Państwa firma hot forex co się okazuje nie ma licencji Financial Service Commission!

Mało tego, bardzo dużo klientów narzeka na waszą "płynność". Nadzwyczajne często w momencie wykonywania operacji waszą platformą zawiesza się DO MOMENTU STRATY nawet z przebitym stop loss!

Na tym forum są wypowiedzi waszych klientów. Uwaga! Pracownicy firmy dodali dziesiątki wpisów, aby ukryć realne wpisy klientów. To z resztą widać.

Proszę samemu sprawdzić iż ta firma nie ma certyfikatu Financial Service Commission.

www.forexpeacearmy.com/public/review/ww ... com?page=2

Nie polecam takich brokerów. Strata pieniędzy i nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc, po zamknieciu mi rachunku w Armadzie testuje ostatnio kilku brokerow m.in. HotForex. Czy ktos moze wypowiedziec sie jak wyglada broker na rachunku realnym? Zlecenia wchodza bez problemow? Brak problemow z wyplata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po krotkim rozeznaniu brokera w necie otworzylem konto. dosyc sprawnie to poszlo. na dniach przetestuje wplate i wyplate to dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktos ma jeszcze reala w hotforex? mam konto mini, zlecilem wczoraj wyplate i ciekawy jestem jak dlugo w praktyce przyjdzie kasa na moj rachunek. jakies doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może komus sie przyda - Dukscopy, XM, HotForex i Oanda wyzerowali debety po stratach na parach z CHF.

Ciekawe info. Jakie jest jego źródło? Pytanie nie dotyczy Dukascopy, które raposo z naszego forum pośrednio reprezentuje i potwierdził tę informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W weekend bawilem sie BB Passport - reklamuja jako dla inwestorow i grafikow. Co ciekawe w BlackBerry World znalazlem MT4 tylko jednego brokera HotForex. Czy to taki problem z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem ze dodali do oferty nowe rachunku z social tradingiem. Ktos korzystal juz moze z tej oferty? z tego co wyczytalem do korzystaja z fxstat co daje ponad 250 tys traderow w bazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam byłem, czegoś może szczególnie dla mnie istotnego się nie dowiedziałem, natomiast wykład Łukasza Fiołka był ciekawy (pokazał swój pierwszy system).

Ogólnie ciekawa konferencja, na zakończenie dużo czasu było na porozmawiania np z Janne Muta i pracownikami z HotForex z Cypru i to było dla mnie szczególnie interesujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei mam pytanie nieco z innej strony. Jako ze mam dosc sporo znajomych ktorzy zaczynaja sie interesowac Forexem to czy warto korzystac z jakiegos programu IB, ktory bedzie mi naliczac prowizje np. od ich transakcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza informacja od HotForex. Widac ze sami brokerzy sie juz zabezpieczaja

Szanowny Kliencie,

W związku z rosnącą niepewnością dotyczącą prawdopodobnego wyjścia Grecji ze Strefy Euro (tzw. „Grexit”) HotForex analizuje obecnie wszystkie możliwe skutki zaistniałej sytuacji w celu ochrony naszych Klientów oraz obniżenia ryzyka.

W związku z podwyższoną zmiennością oraz burzliwym zachowaniem rynków, które możemy obserwować w ostatnich dniach HotForex chciałby poinformować, że nasze standardowe warunki transakcyjne mogą ulegać czasowym zmianom do momentu powrotu do normalnej sytuacji rynkowej.

Parametry takie jak spready, dźwignie, zabezpieczenia rozliczeniowe, zastrzeżenia dotyczące wolumenu, dostępność instrumentów, czy zasady otwierania zleceń mogą być zmieniane w zależności od rozwoju sytuacji rynkowej aby zapewnić naszym Klientom płynne warunki transakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne info:

W niedzielę 5 lipca 2015 r. odbędzie się Referendum w Grecji związane z przyjęciem, bądź odrzuceniem porozumienia z wierzycielami Grecji. Jest to wyjątkowe wydarzenie, które może spowodować trudne do przewidzenia zachowanie rynków finansowych w momencie wznowienia handlu w poniedziałek 6 lipca, takie jak: luki cenowe, znacznie podwyższona zmienność, niska płynność oraz poszerzone spready.

Co więcej, prosimy pamiętać, że poziom dostępnej na rachunkach inwestycyjnych dźwigni finansowej może zostać obniżony do poziomu 1:50. [...] Gorąco namawiamy do obniżenia ryzyka

Jak dla mnie to oznaka troski o klientow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez to dostalem i faktycznie odnioslem wrazenie ze sie ktos martwi o swoich klientow :) Mam tez jeszcze u innnego brokera rachunek i tam z kolei cisza z takimi ostrzezeniami jakby w ogole mialo nic sie w weekend nie dziac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...