Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

stan hotforex

HotForex STP Broker

Recommended Posts

Dobre zestawienie. Powinno obowiazkowo u wszystkich brokerow na glownej stronie byc zeby mogli sie wstydzic w porownaniu do tego co konkurencja daje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hotforex wprowadza nowe instrumenty: Shanghai Composite Index, Natural Gas, US Dollar Index

Kto gra na USD index? Nie wiedzialem ze mozna tym handlowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co rozumiem po paru trejdach ten idnex to typowy CFD. bardzo ciekawy instrument. mogliby jeszcze wprowadzic EUR i JPY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co rozumiem po paru trejdach ten idnex to typowy CFD. bardzo ciekawy instrument. mogliby jeszcze wprowadzic EUR i JPY.

Tak typowy CFD. Z 1 lota potrzebne depo 100 USD jest potrzebne. Dobry do sledzenie sentymentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem nowy ale chcialem zaczac stawaic pierwsze kroki na forexie. Pamietam ze moj znajomy wlasnie mial rachunek w Hot Forex. Pytanie czy dla osob poczatkujacych to dobry wybor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobry broker, a teraz maja nowa siedzibie:

W związku z ciągłym rozwojem i ekspansją HotForex z ogromną przyjemnością informujemy, że nasze polskie biuro zmieniło swoją siedzibę aby móc pomieścić nasz wciąż rosnący zespół.

Adres naszego nowego biura to:

ul. Prosta 51, I p.

00-838 Warszawa

Numer telefonu: +48 22 380 41 98

Nieustannie dbamy o ulepszanie naszych usług oraz zmierzamy do zapewnienia nieporównanych warunków transakcyjnych oraz doskonałej obsługi naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w naszym nowym biurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to widze ze jescze blizej mnie sie przeniesli :) Budynek kojarze i teraz bardziej prestizowo na pewno bedzie. Swoja droga widac ze sie mocno rozwijaja w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

jestem nowy ale chcialem zaczac stawaic pierwsze kroki na forexie. Pamietam ze moj znajomy wlasnie mial rachunek w Hot Forex. Pytanie czy dla osob poczatkujacych to dobry wybor?

Tak, ogolnie broker ma niskie depozyty, waskie spready i to nauki i pierwszego kontaktu z forexem bedzie dobrym wyborem. Napisz co konkretnie Cie interesuje, czy masz jakis pomysl na handel itd to moze cos wiecej podpowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

jestem nowy ale chcialem zaczac stawaic pierwsze kroki na forexie. Pamietam ze moj znajomy wlasnie mial rachunek w Hot Forex. Pytanie czy dla osob poczatkujacych to dobry wybor?

Tak, ogolnie broker ma niskie depozyty, waskie spready i to nauki i pierwszego kontaktu z forexem bedzie dobrym wyborem. Napisz co konkretnie Cie interesuje, czy masz jakis pomysl na handel itd to moze cos wiecej podpowiemy.

Na razie to chcialbym zaczac od glownych 2-3 par. Kapital powiedzmy 1-2 tys. W planach mam otwieranie malych pozycji zeby sie dobrze wdrozyc. Ktory rachunek byscie proponowali w Hot Forex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie najlepszy rachunek to ten ZERO. mam tam jeden z rachunkow

Dzieki za pomoc. W takim razie tez sporobuje na rachunku Zero. Dlugo trwalo u Ciebie otwarcie rachunku i ksiegowanie srodków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze 48 h max :)

Zalozylem i wplacilem przez szybkie przelewy to mialem bardzo szybko zaksiegowane. Pierwsze transakcje zrobilem i na razie wyglada ze ok, ucze sie caly czas wiec bede wracal z pytaniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz konto Zero?

tak ale mysle jeszcze o tym hf social zeby podpisac sie pod innych. Mialbym to jako dwa osobne rachunki. Rozumiem ze to dziala tak ze majac taki rachunek widze liste traderow i ich strategii i moga sie podpiac zeby automatycznie robily sie transakcje u mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak. ustawiasz ryzyko aby kopiowalo dopasowane wielkosci transakcji. mozesz rowniez odwrocone pozycje realizowac w mysle ze wiekszosc traci :) czyli jak widzisz trejdera mocno tracecego mzoesz grac przeciw jego kierunkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz miniamalny depozyt umożliwiający Ci skorzystanie ze wszytkich przywilejów konta VIP został zmniejszony do 10,000 USD / 9,000 EUR / 40,000 PLN.

nie wiedzialem ze w hotforex jest oferta "vip" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz miniamalny depozyt umożliwiający Ci skorzystanie ze wszytkich przywilejów konta VIP został zmniejszony do 10,000 USD / 9,000 EUR / 40,000 PLN.

nie wiedzialem ze w hotforex jest oferta "vip" :)

A czym ona sie rozni od normalnej? Jakies bonusy albo spready leszpe sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dostalem info w mailingu od nich tylko:

• Nielimitowanych Sesji Na Czacie Na Żywo z naszym Analitykiem Technicznym między 10:00 a 15:30 (czas serwera)

• TRZECH Prywatnych 30-minutowych Konsultacji z Głównym Analitykiem Rynkowym HotForex Janne Muta (rezerwacja z wyprzedzeniem)

• Pełnej subskrypcji do Serwisu z Codziennymi Aktualizacjami SMS dotyczącymi Rynku,sporządzonymi przez HotForex oraz wielu innych usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalem info w mailingu od nich tylko:

• Nielimitowanych Sesji Na Czacie Na Żywo z naszym Analitykiem Technicznym między 10:00 a 15:30 (czas serwera)

• TRZECH Prywatnych 30-minutowych Konsultacji z Głównym Analitykiem Rynkowym HotForex Janne Muta (rezerwacja z wyprzedzeniem)

• Pełnej subskrypcji do Serwisu z Codziennymi Aktualizacjami SMS dotyczącymi Rynku,sporządzonymi przez HotForex oraz wielu innych usług.

Calkiem ciekawie. Troche za duzy prog dla mnie jeszcze na wplate ale jak edek zejdzie ponizej teogornych szczytow to starczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...