Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Markus911

Wykresy a mBank

Recommended Posts

Witam. Mam pytanie początkującego. Mianowicei chciałbym kupic akcje na GPW. Załozyłem rachunek maklerskiw mbanku i teoretycznie mogę dokonać pierwszego zakupu. Tu pojawia sie problem, bo na moim rachunku nie mam możliwośći oglądania wykresów.

Powidzcie mi, gdzie mogę na bieżąco oglądąć notowania na wykresie danej spółki w doodatku z możliwością dodawania np. średnich kroczących. Czy jest takie miejsce dla GPW, jak platformy forexowe, gdzie mozna oglądać wykresy i dodawać sobie różne funkcje?

pozdrawiam

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o wykresy z rynku regulowanego, to najczęściej udostępniane są one przez domy maklerskie. W Twoim przypadku mBank jest rzeczywiście wyjątkiem, gdyż takowych nie udostępnia.

Jeżeli nie jesteś daytraderem, to w zupełności wystarczyłyby Ci wykresy udostępniane darmowo przez różne serwisy (Money.pl ; Bankier.pl etc). Posiadają one co prawda opóźnienie, jednak w tym konkretnym przypadku nie odgrywałoby to największej roli. Niestety tego typu rozwiązanie zakłada często wspomaganie się karnetem (arkuszem zleceń), co jest kolejnym elementem, którego brak jest w mBanku. Dodatkowo nie wiem jak w tym przypadku można byłoby rozwiązać problem braku wskaźników.

Jedynym rozwiązaniem jakie przychodzi mi na ten moment do głowy jest otwarcie rachunku przykładowo w Domu Maklerskim BOŚ (Bossa.pl), gdzie możesz korzystać z darmowego Pakietu Żółtego.

Wspomniany pakiet zawiera:

- jedną ofertę w arkuszu

- oprogramowanie do analizy

- arkusz kalkulacyjny wspomagający konstrukcję portfela opcji

- podłączanie programów AT do notowań (pluginy etc.)

- interfejs programowania API

- kalendarium

- biuletyn poranny

- analizy bieżące

- dostęp do działu Edukacja

W związku z powyższym nawet nie posiadając pieniędzy na rachunku otrzymujesz możliwość korzystania z tej opcji. Wszelkie kolejne pakiety są już płatne i w razie ewentualnego rozwoju mogą okazać się rzeczywiście przydatne. Problemem dla niektórych może być jednak samo otwarcie rachunku, gdyż wymaga początkowej wpłaty minimalnej na poziomie 5000zł, jednak z możliwością późniejszej wypłaty.

Daj znać jak udało Ci się rozwiązać problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...