Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Uboot

Serwisy internetowe z informacjami dla inwestorów

Recommended Posts

Chciałem zaczerpnąć Waszej opinii co do dobrych i rzetelnych serwisów internetowych na których inwestorzy zaczerpnąć mogą rzetelnych informacji na temat spółek/funduszy godnych uwagi. Również chodzi mi o serwisy na których publikowane są analizy indeksów na bazie technicznej czy fundamentalnej analizy. Znalazłem w internecie kilka, ale najpierw chciałbym dowiedzieć się z czego Wy korzystacie.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam rachunek na www.ttools.pl i mogę polecić. Rachunek w takim mBanku czy Aliorze również jest dobry, zresztą nie jest najważniejsze gdzie masz rachunek, ale jakie masz informacje i jakiego masz „czuja”. Jak przeczytasz całe to forum, to będziesz wiedział już dosyć sporo, mam nadzieję, że to robisz. Powinno dać Ci to więcej niż niejedna książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zadać podobne pytanie: czy jest może jakiś serwis internetowy, który rzetelnie prowadzi i publikuje kalendarz ważnych wydarzeń finansowych dla inwestorów na rynku walutowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...