Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

kredytkonsolidacyjny

Która platforma najlepsza?

Recommended Posts

Ja polecałbym GO4X. Otwierając teraz rachunek i wpłacając 500 zł kolejne 500 zł otrzymasz jako bonus. Zaczynasz więc z 1 tyś złotych inwestować. Dodatkowo masz możliwość zgarnięcia cennych nagród. W moim przekonaniu to najlepsza obecnie oferta na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GO4X to nie platforma, a broker. Nie chcę też robić czarnego PRu, jednak zauważyłem, że niemal każdy myli jednorazowy konkurs z docelową ofertą. Czy rzeczywiście nikt już nie patrzy na takie kwestie jak chociażby punkty swapowe lub też rekwotowania?

Wracając do tematu - dla wielu korzystających z usług brokerów typu market maker najlepszym rozwiązaniem wydaje się MetaTrader 4. W przypadku brokerów ECN nie ma technicznej możliwości wykorzystania tej platforma, przy czym FxPro wykorzystuje przykładowo cTradera.

Więcej informacji przy ewentualnych dalszych pytaniach szczegółowych, rozwijających wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

moje pierwsze doświadczenia zdobywałam z Plus500 a potem z XTB. Teraz noszę sie z zamiarem większej inwestycji dlatego póki co robię rozeznanie w temacie. Jak narazie dobrą ofertę znalazłam w IronFX. Mają dobre spready.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(...) moje pierwsze doświadczenia zdobywałam z Plus500 a potem z XTB. Teraz noszę sie z zamiarem większej inwestycji dlatego póki co robię rozeznanie w temacie. Jak narazie dobrą ofertę znalazłam w IronFX. Mają dobre spready.

W przypadku pierwszych dwóch brokerów, to istnieje na forum wiele informacji, dlatego wstrzymam się od rozważań na ich temat. Sama zapewne wypracowałeś sobie zdanie, skoro zdecydowałaś się zmienić brokera ;-).

Jeżeli chodzi o dobre spready, to w przypadku IronFx są one porównywalne do FxPro dla MT4. Nie jest to również rzeczywisty ECN (spread od 0 pipsów). W tym przypadku jest to jedynie ECN/STP. Nie wiem też jak jest z limitami dla zleceń bo z tego co mi wiadomo, to w przypadku wspomnianego brokera one niestety występowały, natomiast w przypadku ECN normalnie takie limity nie występują.

Czy poza samymi spreadami, rozważasz również różnice między brokerami np. co do rekwotowań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GO4X to nie platforma, a broker.

GO4X to platforma należąca do Domu Maklerskiego TMS Brokers.

Platforma to MT4. GO4X to tylko odłam TMS dla mniejszych inwestorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko piszę to co jest napisane na tronie internetowej http://www.go4x.pl/ i myślę, że nie wprowadzaliby nikogo w błąd cyt. "GO4X to marka należąca do Domu Maklerskiego TMS Brokers."; "Nowa platforma inwestycyjna GO4X oferuje natychmiastowy dostęp do około 100 najpopularniejszych instrumentów rynku Forex i towarów."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to czysty zabieg marketingowych - zabawa nazewnictwem, żeby stworzyć lepszy odbiór wśród potencjalnych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(...) Tylko nie FxPro. Już potestowałem i dziękuje.

Będę wdzięczny za wykazanie przebiegu testu i realnych przykładów rekwotowań wspomnianych w innym wątku. Nie chcę kwestionować stanowiska, jednak z racji tego, że sam nie zaobserwowałem podobnych realizacji - chętnie porównam poszczególne kwotowania. Osobiście głównie korzystam z rachunku ECN w FxPro, gdzie jest gwarancja braku rekwotowań, jednak mimo wszystko mam również rachunek MT4, gdzie co prawda się one zdarzają, lecz nie aż na taką skalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypisze jutro kilka przykladow. Dziwne, ze rekwotowania zwykle wtedy jak byla zyskowna transakcja. Z tego co mi mowia znajomi to typowe dzialanie zagrywka - tak sie chyba mowi brokera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

moje pierwsze doświadczenia zdobywałam z Plus500 a potem z XTB. Teraz noszę sie z zamiarem większej inwestycji dlatego póki co robię rozeznanie w temacie. Jak narazie dobrą ofertę znalazłam w IronFX. Mają dobre spready.

Spready to jedno. Nowych inwestorow (nowych w ogole lub tych, ktorzy rozwazaja zmiane brokera) moga zachecic bonusy w postaci 50% od pierwszej wplaconej kwoty i 40% od kolejnych wplat. To mily gest na poczatek tradowania w Iron. Wiecej: http://www.ironfx.com/pl/promotions/wel ... ding_bonus

P.S.

Witam na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

To mój pierwszy raz na tym forum :-)

Ja ze swojej strony mogę polecić BOŚ.

Mam u nich rachunek forexowy od roku i wszystko jest jak najbardziej OK.

Dużym plusem jest dla mnie możliwość handlu na platformie mobilnej (MT4 na iPhone).

Druga fajna rzecz to mikroloty - czyli możliwość handlu na 0.01 lota.

Ważne jest dla mnie też to, że BOŚ to duże biuro maklerskie i w razie problemów mam coś wiecej niż tylko infolinię - czytaj oddział w moim mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o platformę to najlepsza jest MT4. W przypadku brokerów forex jest już trudniejsza sprawa, gdyż w ciągu ostatnich lat powstała spora ilość firm tego typu i trudno jednoznacznie powiedzieć, która jest najlepsza. Być może strona traktująca o brokerach i ranking brokerów forex ułatwi ten trudny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja polecam go4x, niski prog wejscia, bo tylko 100 a do wygrania co tydzien 10 000, wiec mysle ze naprawde jest to godne uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o platformę to MetaTrader4 jest bez wątpienia najlepszy. Chyba większość dużych brokerów oferuje dostęp do tej platformy. Jeśli chodzi o wybór tego konkretnego to już osobista sprawa. To zależy jak kto chce inwestować, ja gram na markets.com i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam mforex.pl

Można najpierw pobawić się w wersji demo i popróbować, z czym to się je. Poza tym działają w modelu ECN, więc po pierwsze: opłąca im się Twój zysk, więc go wspierają, a poza tym istnieje bezpośredni dostęp do rynku.

Gram od kilku miesięcy i się opłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...