Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

robertm

Co sądzicie o iforex.com?

Recommended Posts

Witam

Dopiero zaczynam swoją przygodę z rynkiem Forex i szukam dobrego brokera, który jednocześnie udostępni mi szkolenia. Trafiłem na iforex.com, czy ktoś miał do czynienia z tym brokerem? Można mu ufać bedąc początkującym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zaufania i szacunku dla brokerów reklamujących Forex, jako źródło szybkiego dochodu.

Przykładowa reklama:

"Piotr S., Gliwice: Zacząłem transakcje i uzyskałem 240Euro w mniej niż 3 godziny".

Niejakim pocieszeniem jest informacja o "znaczącym ryzyku" napisana na samym dole reklamy, jednak praktycznie niewidoczna.

iForex, Ocena: 4 na 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie dajcie się zwariować. Oto kilka ostrzeżeń z iForex napisanych " drobnym drukiem":

"... Klienci są zobowiązani do zapłaty na rzecz iFOREX Brokerage Ltd. wszystkich poniesionych przez siebie strat, a także innych kwot płatnych na podstawie warunków obrotu walutami i kontraktami CFD, takich jak odsetki. Włączając się w obrót walutami i kontraktami CFD Klienci muszą zaakceptować taki poziom ryzyka.

Operacje przeprowadzane na kontraktach CFD oraz walutach nie odbywają się w oparciu o regulamin żadnej uznanej czy też wyznaczonej giełdy. W związku z tym operacje na kontraktach CFD lub walutach mogą wiązać się ze znacznie większym ryzykiem niż inwestycje podejmowane w oparciu o regulamin konkretnej giełdy. .. "

To jest firma nastawiona WYŁĄCZNIE na straty klientów nie znających się na rynku walutowym. NIE POLECAM tej zabawy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, nie dajcie się zwariować. Oto kilka ostrzeżeń z iForex napisanych " drobnym drukiem":

"... Klienci są zobowiązani do zapłaty na rzecz iFOREX Brokerage Ltd. wszystkich poniesionych przez siebie strat, a także innych kwot płatnych na podstawie warunków obrotu walutami i kontraktami CFD, takich jak odsetki. Włączając się w obrót walutami i kontraktami CFD Klienci muszą zaakceptować taki poziom ryzyka.

Operacje przeprowadzane na kontraktach CFD oraz walutach nie odbywają się w oparciu o regulamin żadnej uznanej czy też wyznaczonej giełdy. W związku z tym operacje na kontraktach CFD lub walutach mogą wiązać się ze znacznie większym ryzykiem niż inwestycje podejmowane w oparciu o regulamin konkretnej giełdy. .. "

To jest firma nastawiona WYŁĄCZNIE na straty klientów nie znających się na rynku walutowym. NIE POLECAM tej zabawy !!!!

wybacz ale chyba sobie żartujesz robisz. Przede wszystkim do pierwszego cytatu. Oczywiste jest to, że żaden broker poniesie straty związku z tym, że źle zainwestowałeś pieniądze.

A z rynkiem jest tak, że nigdy nie wiadomo co się stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no cóż akurat ja zainteresowałem się tematem ale niestety nikt nie raczy poinformować o kosztach.

Takie drobne oszustwo dotyczące iforexa , nie informują o kosztach przelewu przy wypłacie mając udziały w banku za przelewy od klientów w postaci 20$ .

Nie informują o tym świadomie.

Nie polecam , uważam , że bazują na niewiedzy i niedopowiedzeniach celowo nie wspominając o kosztach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robią problemy z wypłatą depozytu.Kiepski kontakt z biurem.Mówią że oddzwonią aby wyjaśnić sprawę, i nie oddzwaniają.

Pobierają 20 usd za przelew środków w Euo w ramach UE. Przelewy w UE w SEPA są bezpłatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam w prawdzie nic o nich nie wiem i w sumie właśnie to jest problemem. Siedzę na rynku Forex od 7 lat i pierwszy raz o czymś takim słyszę najlepiej zacznij z kimś zaufanym jak alpari. Albo inni z długą obecnością na rynku i dobrymi opiniami. Co do poradników i strategii to raczej nie są niczego warte. Równie dobrze możesz sobie wejść na youtube i poszukać tam filmików z poradami dla początkujących będą tak samo dobre jak wszystko inne. Pozdrawiam życzę sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam tego brokera ze względu na program "Ochrony Negatywnego Bilansu" oraz solidność, to jeden z najdłużej działających na rynku brokerów. Minusem jest brak informacji na stronie o bonusie startowym, który otrzymujemy po założeniu konta, a także możliwość zwrotów gotówki - cash rebate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje, że trochę panikujecie. Z tego co poszukałem w necie to nie jest źle :) Sam się nad nim zastanawiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na forach wyczytałe ze pobieraj prowizje od wypłaty 20$

a teraz moje osobiste przeżycia.

platforma działa kulawo wolno sie odświeża wersja mobilna to dramat – szczególnie na androida.

a teraz najlepsze zrobili promocje otwóż konto dajemy ci 25e na start których nie mozesz wypłacic ale mozesz nimi grac to co zarobisz ponad 25 e jest twoje.

iiii

tu jak zaczeły pojawiać sie jakies kwoty ponad 25 e blokują konto i mówią odblokujemy jak wpłacisz 100e.

prawie wszystko fajnie bo w sumie grałem ich pieniedzmi tylko czy jak wpłace żadane pieniądze i znowu zaczne generowac zyski to nie stwierdzą musisz jeszcze dopłacić zeby móc grać na przykład kolejne 1000e

niestety moze do drobne zachowania ale zapalają u mnie czerwoną lampkę

a jeszcze jedno w warunkach promocji nie było mowy o tym ze waznosc tego konta jest w jakikolwiek sposób ograniczona lub uzalezniona od dokonania wpłaty

tak wiec ja osobiscie z dużym niesmakiem pożegnałem sie z tą platformą

polacem poszukac innych

osobiscie testuje teraz xtb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam potwierdzenie słów przedmówcy zwykli naciągacze.

Jakiś czas temu zacząłem bawić się przyznanym bonusem w wysokości 100 zł do dzisiaj podwoiłem te sume no i zdziwienie bo moje konto zostało zablokowane, więc pisze do nich co jest powodem blokady konta.

odpowiedz:

"Witam

Poniewaz waznosc bonusa wygasla . aby go ponownie aktywować wystarczy aktywować konto.

W razie pytan proszę o kontakt.

Pozdrawiam"

No to ja piszę:

Przy przyznawaniu bonusa nie było informacji o jego ważności. rouzmiem iż aktywacja konta odbywa sie poprzez dosłanie dokumentów ?

odpowiedź:

Aktywacja polega nap o pierwsze zasileniu konta depozytem min 400 PLN lub 100 EUR. I późniejszym dosłaniu dokumentów.

Na banerze jest informacja ze bonus ma ograniczony termin waznosci.

No to idziemy do banera który otrzymałem:

Reszte mozna sobie dopowiedzieć już samemu

m1.JPG.03d23c15b1a1b2ed3dd32e5f15be2d53.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FAKT !

Kasy nie chcą wypłacić.

Wcześniej chociaż dzwonili po kilka razy dziennie. Teraz cisza.

Telefonów nie odbierają.

+48-2230-70574

Jak komuś się uda dajcie znać.

-------- WAŁEK ---------------------------------------------

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie polecam tego brokera.

Telefony prawie codziennie. Aplikacja denna. Wizualizacja koszmarna. Przysyłają codziennie po kilka wiadomości odnośnie konkretnych spółek z rynku. Mnie na przykład to nie obchodzi ale dział obsługi klienta twierdzi że nie można tego zlikwidować. Można być zalogowanym wyłącznie na jednym urządzeniu. Jest to problematyczne. Dodatkowo sprawdźcie godziny pracy. Indeks giełdowy Germany 30 działa od 6 rano do dwudziestej drugiej. Koszmar. Co najważniejsze jednak. W momencie zarejestrowania podałem swój numer telefonu. Na szczęście taki na kartę (śmieciarski). Już dwa dni później po rejestracji zacząłem odbierać po dwa telefony dziennie z najróżniejszych firm oferujących zarabianie na forex. Czyli dane udostępnili na zewnątrz sprzedając bazy albo po prostu pracownicy wynoszą to i sami opylają. Nie polecam. Korzystam z innego brokera na co dzień. iForex chciałem tylko sprawdzić bo mocno się reklamują. Jeżeli jesteś starym wygą to nie przejdziesz do nich. Jeśli zaczynasz przygodę z Forexem to znajdź brokera, który ma własną platformę mt4 lub mt5 (polecam pierwszą). Nie widziałem lepszej. Można być zalogowanym na kilku urządzeniach. Ja np. na trzech. Komputer domowy, laptop i telefon. Nie trzeba za każdym razem wpisywać hasła. A narzędzia na analizy, eksport danych i darmowe funkcje ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...