Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Denon

QuoteCenter

Recommended Posts

Jeżeli ktokolwiek badał kiedyś niezależne źródła dostępu do danych wspierających trading – nie mógł pominąć QuoteCenter.

Nowoczesny softwarte oraz aktualne dane wprowadzone za pomocą QuoteCenter dają gwarancję bezpieczeństwa oraz stabilności, jakiej trudno szukać u komercyjnych dostawców danych wewnętrznych. Program ten dostarcza dokładne dane rynkowe prosto na pulpit odbiorcy.

Rodzaje danych:

- Dane rynku walutowego - FOREX

- Dane z Ameryki Północnej i Południowej

- Dane z Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki

- Dane z obszaru Azji oraz Pacyfiku

- Dane dla światowego rynku futures

QuoteCenter umożliwia pełen wgląd na rynek finansowy, udostępniając jednocześnie narzędzia analityczne wspomagające podejmowanie zyskownych decyzji.

Możemy zadać sobie pytanie: dlaczego prezentowane oprogramowanie jest niedoścignione przez żadną inną ofertę detaliczną dostępu do danych rynkowych? Jak się okazuje odpowiedź jest tylko jedna: dlatego, że wpierane jest przez markę Thomson Reuters – globalną agencję informacyjną dostarczającą informacje dostosowane specjalnie dla zawodowców będących uczestnikami rynków finansowych.

Jak zatem dane z natychmiastową aktualizacją oraz oprogramowanie analityczne sprawdzają się, jeżeli chodzi o QuoteCenter?

5755e7527550f_QuoteCenter-tabelka.GIF.ab

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najnowsza wersja MetaStock, czyli 12 nie wspiera zarówno QuoteCenter jak i eSignal, a jedynym źródłem danych jest Thomson Reuters Eikon/Xenith na który agencja Thomson Reuters wydała miliard (nie mylić z milionem) dolarów.

W związku z powyższym porównywanie innych źródeł danych z rodzimego rynku jest co najmniej nie na miejscu ;-). Mam tutaj na myśli oczywiście głównie rynek walutowy, gdzie kwotowania pobierane są od ponad 800 banków jednocześnie.

W przypadku rynku GPW, rodzimi dostawcy mogą jednak dysponować bardziej aktualnymi listami dostępnych rynków, aczkolwiek nie ma mowy o współpracy z najnowszą wersją oprogramowania analitycznego firmy, gdyż jak wspomniałem obsługuje ona jedynie wewnętrzne źródło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...