Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

nemesis

MT4 Mobile

Recommended Posts

Właśnie brak możliwości importowania własnych wskaźników do MT4 Mobile jest chyba najgorszą rzeczą w tym wszytskim. Pozostaje wtedy używanie fibo :) MT4 Mobile wg mnie moze sluzyc jedynie do śledzenia bierzących pozycji oraz ich ewentualnego zamykania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT4 Mobile wg mnie moze sluzyc jedynie do śledzenia bierzących pozycji oraz ich ewentualnego zamykania

tez tak uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm dla większości może faktycznie. Jednak jeśli ktoś jest maniakiem kanałów, trendu i fibo - to w zupełności mu wystarczy podstawowy pakiet. W końcu trzeba mieć nosa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to pod MT Mobile jestem w stanie wykonać pełną analizę, potrzebną mi do podjęcia decyzji inwestycyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż to.. Doświadczenie, prostota, profesjonalizm i chłodna ocena sytuacji. Narzędzia dodatkowe zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Linie trendu i świece są w 100% wystarczające do podjęcia właściwych decyzji inwestycyjnych,choć mam kilka systemów do których potrzeba wskaźników,to główny z którego korzystam tego nie wymaga i na palmie mogę spokojnie tradować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą tak z ciekawości jakich mobilnych sprzętów używacie?

Ja osobiście: ASUS IEEE 900.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam Eten M700 << Taki jak ma Denon. Miałem tego PDA jest naprawde dobry a najwazniejsza jego zaleta jest to że można z niego dzwonic. Czyli to PDA i telefon.

Serdecznie polecam

Tomasz Kapuściarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem mały myk i zrezygnowałem z PDA. Pozbyłem się Asusa IEEE i zakupiłem MSI WIND. Jestem z niego strasznie zadowolony. Mobilność i możliwości tego maleństwa to ogromny atut.

Wypróbowany już przez miesiąc czasu non stop w podróży. MSI'ak już na siebie zarobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...