Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Preipo.pl

Nowy serwis o tematyce inwestycyjnej

Recommended Posts

Serdecznie zapraszam na nowy portal poświęcony ASO, wszystkie uwagi i sugestie mile widziane. Informacje na temat serwisu:

Na przełomie roku grupa giełdowych pasjonatów zainicjowała powstanie nowego serwisu internetowego, mającego uprościd kontakt na linii przedsiębiorca – inwestor. Inicjatywa zyskała nazwę Preipo.pl i stopniowo wypełnia lukę, na jaką trafiają nie tylko poszukujący dobrej inwestycyjnej okazji, ale także przedsiębiorcy pragnący zdobyd dodatkowe środki na rozwój firmy.

Serwis internetowy Preipo.pl ma zapewnid narzędzia ułatwiające nawiązanie kontaktu obu stronom zainteresowanym inwestycjami. Ponadto oferuje aktualne informacje na temat bieżących wydarzeo z alternatywnych systemów obrotu: NewConnect i Catalyst. Każdego tygodnia na łamach portalu publikowane jest kilkadziesiąt tekstów informacyjnych, wliczając w to także analizy rynku i wywiady ze znanymi ludźmi z branży. Na przełomie marca i kwietnia rusza także cykl artykułów przedstawiających najbardziej innowacyjną spółkę miesiąca.

- Jako giełdowi entuzjaści z wieloletnim stażem zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna w tej branży jest informacja – mówi Marcin Pijaczyoski, jeden z założycieli serwisu. - Jej szybkie i pewne źródło to fundament każdej dobrej inwestycji. Dlatego właśnie wychodzimy naprzeciw inwestorom, zapewniając im dostęp do sprawdzonych wiadomości z rynku nieregulowanego.

Priorytetem serwisu jest błyskawiczne dostarczenie informacji o każdym zbliżającym się debiucie, co ma pozwolid użytkownikom na dotarcie do inwestycyjnych okazji. Zainteresowani współuczestniczeniem w społeczności Preipo.pl mają możliwośd rejestracji na forum. Mogą także dołączyd do profilu Preipo.pl na www.facebook.pl/preipopl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...