Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

marcin74

$48,000 w dwa dni z $250, zobacz na myfxbook

Recommended Posts

Tylko na jednym koncie zarobiliśmy ponad $48,000 inwestując jedynie $250. Sprawdźcie link na mfyxbook: 
http://www.myfxbook.com/members/luv4x/wwwecnfxrobotcom-2/266939 

na pozostalych 5 kontach zarobiliśmy rownież spora kasę. 

W sumie w ciagu 2 dni na 6 kontach z kapitału początkowego $1,050, zarobiliśmy $110,000, z czego $82,000 już wycofane, pozostała kaska dalej przynosi zyski. 

W sumie nasz zysk wynisł 100 razy początkowy kapitał. To nie pierwszy i nie ostatni raz. Do tej pory zarobiliśmy ponad $750,000 u wielu brokerów.

Sprawdź nasz profil na myfxbook: 

http://www.myfxbook.com/members/luv4x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zainwestuj $750,000 i za dwa dni będziesz mógł nakarmić głodne dzieci w Afryce!

Szkoda tylko, że USD z demo nie są akceptowalnym środkiem płatniczym, nawet w Afryce ;-).

Tak na poważnie, to nie rozumiem przesłania komentowanego wpisu. Osobiście przewiduję dwa warianty.

Autor wątku:

a) chciał się pochwalić jedynie swoimi wątpliwymi osiągnięciami

lub też

b) w następnym wątku przekaże nam informację o możliwości dostępu do magicznej metody, która w jedyne 5 dni z zainwestowanych 250$ zrobi 750.000$

Co prawda sam styl wypowiedzi budzi już pewne podejrzenia, jednak powstrzymam się przed ostateczną oceną do czasu poznania ustosunkowania się autora do naszych słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co być powściągliwym bo taki zysk jest nie możliwy w ciągu 5 dni . Przy ekstremalnych założeniach -inwestycja 50-80% kapitału ciegle nie widzę takiej możliwości .

Poza tym tylko amatorzy pokazują cyferki i liczby ,które najłatwiej działają na wyobraźnię.

Profesjonaliści określają ryzyko i przybliżone zyski w procentach..itp

Jak dla mnie to jest utopijny przykład autoprezentacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co być powściągliwym bo taki zysk jest nie możliwy w ciągu 5 dni . (...) Jak dla mnie to jest utopijny przykład autoprezentacji.

Jestem świadom tego, że mamy do czynienia z prowokacją, jednak wolałem poczekać na wyjaśnienie. W końcu nie codziennie widzi się tego typu wpisy oderwane w tak diametralnym stopniu od rzeczywistości.

Prawda jest taka, że rynek nie daje możliwości na osiągnięcie takiej stopy zwrotu nawet przy założeniu, że udałoby się nam wyciągnąć z rynku każdy jeden pips na jakiejkolwiek parze walutowej, wykorzystując jednocześnie możliwość użycia nawet maksymalnego dostępnego lewarowania.

Ciekawe jak odniesie się do tego autor niniejszego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...