Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

FDC

Poszukuję Osób Zainteresowanych

Recommended Posts

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Szukam osób zainteresowanych inwestycją na giełdzie Forex. Jeśli ktoś ma trochę zaoszczędzonych pieniędzy i chciałby spróbować swoich sił, to

proszę pisać na adres

E-mail: admin@forsadlaciebie.pl

Na osłodę dodam, że mam dla takich osób bardzo ciekawą propozycję, która polega na oddaniu części przegranych pieniędzy do kwoty 200 ZŁOTYCH.

Proszę się skontaktować, nawet jeśli się wahasz. Ja nie gryzę :P Naprawdę polecam bo mam już wielu zadowolonych użytkowników i większość też

była sceptycznie początkowo nastawiona ale tak jak mówię - jeśli ktoś przegra stosując się do moich porad, to zwrócę mu wszystkie koszta.

Napisz, zaryzykuj. Pisząc do mnie maila nic nie tracisz :)

Dla super-niewierzących, że da się zarabiać w ten sposób, mogę przedstawić dowody wypłat.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...) Szukam osób zainteresowanych inwestycją na giełdzie Forex. Jeśli ktoś ma trochę zaoszczędzonych pieniędzy i chciałby spróbować swoich sił, to

proszę pisać na adres

E-mail: admin@forsadlaciebie.pl

Jaka jest struktura prawna tej działalności?

Na jakiej podstawie mamy brać poważnie osobę anonimową, która posiada adres e-mail w tak niedorzecznej domenie jak "ForsaDlaCiebie.pl"?

Jeżeli mowa o zarządzaniu, to skąd sformułowanie o spróbowaniu swoich sił?

Na osłodę dodam, że mam dla takich osób bardzo ciekawą propozycję, która polega na oddaniu części przegranych pieniędzy do kwoty 200 ZŁOTYCH.

Rozumiem, że z góry założona jest strata pieniędzy? Co to więc za osłoda?

(...)większość też była sceptycznie początkowo nastawiona (...)

Prawidłowo.

(...)jeśli ktoś przegra stosując się do moich porad, to zwrócę mu wszystkie koszta.

Gwarantowany zysk... znany ostatnio schemat - nieprawdaż?!

Czy koszta (mimo przestarzałej formy językowej) są dla Ciebie tożsame ze stratami?

Napisz, zaryzykuj.

No ok, ale po co?

Pisząc do mnie maila nic nie tracisz :)

Poza ewentualnie zainwestowanym kapitałem.

Dla super-niewierzących, że da się zarabiać w ten sposób, mogę przedstawić dowody wypłat.

Wypłaty wcale nie oznaczają jeszcze zysków.

---

Ogólnie to zostawię wątek, jako przykład niewiarygodnej sytuacji w której osoba anonimowa proponuje udział w wątpliwej współpracy finansowej o tak krzykliwej nazwie, jak ForsaDlaCiebie! Jest to na tyle niedorzeczne, że pozwolę sobie uciąć komentarz w tym miejscu zwracając jedynie uwagę na fakt, iż autor wątku wybrał odpowiednie miejsce do umieszczenia swojej oferty, gdyż rzeczywiście jest to dyskusja niezwiązana z tematyką forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...