Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

niespokojny

Analizy EUR/USD

Recommended Posts

Gdyby był trend to wchodziłbym teraz w krótką pozycję, jednak w dalszym ciągu czekam na jego pojawienie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze mocne wzrosty pokrzyżowały wstępnie plany wejścia w krótką pozycję, ale będę jeszcze obserwował, co się wydarzy na tej parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jeden/dwa dni wzrostów i przez dłuższy czas nie otworzę tutaj pozycji.

Mam pytanie: czy te spadki muszą być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jeden/dwa dni wzrostów i przez dłuższy czas nie otworzę tutaj pozycji.

Mam pytanie: czy te spadki muszą być?

Jesteśmy w trendzie spadkowym, więc bez spadków zaraz ten trend się skończy i tym samym nie będzie szansy na otwarcie pozycji. Wczorajsze spadki jeszcze dają nadzieję, że w trendzie spadkowym pozostaniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawienie się wzrostów i przebicie ostatniego szczytu wyklucza tą parę z otwierania pozycji przynajmniej na 7-10 sesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FED chce podnosić stopy procentowe, EBC chce "drukować" pieniądze - idealny scenariusz na utworzenie się trendu spadkowego na EUR/USD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwu i pół letnie low osiągnięte, więc mój scenariusz zaczyna się spełniać. Pokusiłbym się o stwierdzenie, że w przeciąg 3-4 miesięcy albo i szybciej, osiągniemy ponad 10 letnie low.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...