Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

elite.b

zyski 8-15% miesiecznie

Recommended Posts

Zero danych kontaktowych, email na gmailu... dla mnie to wystarczy, żeby taką "firmę" skreślić na starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu jestem członkiem i jednocześnie inwestorem Klubu (...)

Niestety mnie osobiście na pierwszy rzut oka odstrasza "chałupnictwo" w odniesieniu do rozwiązań prezentowanych na stronie, jak również wspomniane konto pocztowe u masowego dostawcy. Co prawda zaawansowanie technologiczne strony internetowej wcale nie definiuje poziomu zawartych treści ale mimo wszystko w branży finansowej, gdzie większość działalności (rynek Forex) odbywa się za pomocą połączeń Internetowych - warto chociaż trochę się wysilić.

Inna sprawa na którą wypada zwrócić to taka, że hasło "kluby inwestorów" definiowane jest przez ustawę o obrocie instrumentami finansowymi, co oznacza, że nie można nazywać klubem inwestorów czegoś, co zgodnie z ustawą nim nie jest. Na podstawie informacji ze strony można wywnioskować, że na bazie licencji brokerskiej realizowany jest projekt w oparciu o formułę MLM. Dodając do tego mocno lewarowany rynek walutowy Forex, otrzymujemy względnie wybuchową mieszankę.

Niniejszy akapit piszę w oparciu o informację dotyczącą gwarancji wypracowania zakładanych zysków na poziomie 8-15% w skali miesiąca. Oznacza to, że członkostwo w klubie nie różni się praktycznie od wniesienia depozytu do firmy zarządzającej kapitałem swoich klientów. Na tej podstawie zmieniłbym cały swój początkowy wywód, gdyż wszystkie te elementy się dla mnie wzajemnie wykluczają. Znam jedynie kilka przykładów gwarantowanych stóp zwrotu, jednak nawet Bernaard Madoff prowadząc swoją piramidę finansową udzielał gwarancji na jedyne 10-12% jednak w skali roku, a nie miesiąca!

Wyciąganie wniosków pozostawiam czytelnikom, jednak jak dla mnie prezentowane rozwiązanie jest na tyle podejrzane, że osobiście trzymałbym się z daleka.

Pytanie na koniec: dlaczego minimalny okres inwestycji wynosi 12 miesięcy, jeżeli gwarantowana stopa zwrotu podawana jest za każdy miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również trzymałbym się z daleka - temat piramid finansowych jest aktualny z powodu Amber Gold i lepiej unikąć takich podejrzanych inwestycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...