Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

investime

Zeekrewards - Przełom w zarabianiu przez Internet !!

Recommended Posts

Dzień Dobry wszystkim !

Na samym początku chciałbym poprosić moderatora, że jeżeli temat został założony w złym dziale, to aby został przeniesiony do odpowiedniego działu. Z góry bardzo dziękuje.

Chciałbym wszystkim osobom przedstawić firmę Zeekrewards.com

ZeekRewards jest płatnym działem reklamowym serwisu aukcyjnego Zeekler.com, w którym my jako płatni współpracownicy (posiadający subskrypcję) możemy uzyskiwać dzienne nagrody pieniężne w postaci udziału w zyskach, które wypłacane są przez Pulę Zysków Detalicznych ZeekRewards wprost proporcjonalnie do liczby zakupionych przez nas Bidów VIP (przebić).

Istnieje aż sześć niesamowitych strumieni dochodu, dostępnych w ramach programu ZeekRewards!

Zabezpieczony przez 15-letnią, ustabilizowaną firmę Rex Venture Group, mającą oko na najnowsze trendy w temacie zarówno zakupów jak i biznesów prowadzonych z domu (home-based business) - ZeekRewards stworzył program, który apeluje do świadomości przedsiębiorców na każdym poziomie.

Bez względu na to, czy jesteś osobą, dla której jest to tylko dodatkowe zajęcie na ćwierć etatu i nie lubisz rekrutować, czy też jesteś doświadczonym profesjonalnym sprzedawcą (marketerem), ZeekRewards oferuje szansę stworzenia dochodu i stylu życia, na poziomie o jakim tylko możesz pomarzyć. Tutaj w żadnym wypadku nie musisz skupiać się na pozyskiwaniu poleconych !!

Kierowanie ruchu jest kluczem do sukcesu w Internecie.

Zamiast płacić GoogleAdwords, albo innym obcym agencjom reklamowym – otrzymujemy wynagrodzenie za kierowanie ruchu do niesamowitego internetowego portalu zakupowego Zeekler.com

Jak to działa

Każdego wieczoru, po zamknięciu dnia biznesowego (amerykański czas ze wschodniego wybrzeża), firma podlicza swoje sprzedaże i dzieli się sumą do 50% swoich zysków netto ze swoimi kwalifikującymi się współpracownikami. Naszym obowiązkiem jest umieszczenie jednego ogłoszenia dziennie, na jednym Portalu ogłoszeniowym. Wszystko wykonujemy za pośrednictwem swojego biura. W zamian otrzymujemy od poniedziałku do czwartku od 1,8 % - 2 %, natomiast od piątku do niedzieli od 0,8 % - 1,3 %. Średnio daje nam to zysk 1,5 % dziennie.

ZeekRewads jest genialną hybrydą łączącą tradycyjny network marketing z wirtualnymi portalami aukcyjnymi oraz ich promowaniem w sieci i zasługuje na miano marketingu sieciowego nowej generacji właśnie ze względu na innowacyjność projektu.

Naszym zadaniem jest zakupić dowolną liczbę promocyjnych bidów Zeek (Zeek sample bids), od których będzie naliczany nasz dzienny zysk (średnio 1,5 %)

Masz szansę stać się integralną częścią największej siły reklamowej na świecie. Warunkiem przystąpienia do Programu jest ukończenie 18 roku życia. Wszystko co będzie Ci potrzebne to umiejętność skopiowania i wklejenia ogłoszeń do odpowiednich Portali ogłoszeniowych raz dziennie.

To co każdy nowy współpracownik firmy powinien zrobić to:

- Dokonać zakupu jednej z naszych Subskrypcji Premium Business Center. (Dostępne są 3 poziomy)

- Zakupić dowolną ilość Bidów Zeek, które będą generować zysk każdego dnia.

- Umieszczać JEDNĄ DARMOWĄ REKLAMĘ i zaraportować firmie dowód jej umieszczenia danego dnia.

Co w takim razie jest produktem w ZeekRewards? Produktem są punkty, czy też żetony bids, które można nabyć, a następnie rozdać internautom, którzy wykorzystają je na portalu aukcyjnym zeekler.com uczestnicząc w licytacji.

Poniżej przesyłam dowód wypłaty, który wykonałem 30 lipca, dla tych którzy będą mieli wątpliwości odnośnie wypłacalności firmy. Zresztą każdy z Państwa może prześledzić firmę w internecie i uzyskać wiele pozytywnych opinii na jej temat. Dowód pokazany jest w procesorze Payza:

dowod_wyplaty_z_zeekrewards_!__482562.jpg

Zdaję sobie sprawę, że biznes na pierwszy rzut oka może wyglądać dość skomplikowanie, ale tak naprawdę mają Państwo styczność z wielką prostotą. Oczywiście moja osoba, przeprowadza specjalne szkolenia przed wstąpieniem do tego biznesu dla każdej osoby, która jest zainteresowana Programem Partnerskim Zeekrewards. Każdy z zainteresowanych otrzyma od mojej osoby szczegółowe informację na temat tego biznesu, stworzę plan marketingowy, który pokażę możliwości finansowe każdej osoby w perspektywie dni, miesięcy w zależności od inwestycji oraz dobierzemy dla każdego zainteresowanego najodpowiedniejszą strategię względem omawianego wyżej Programu Partnerskiego.

Zainteresowane osoby, proszę o jeden z poniższych kontaktów.

Bartosz Rykowski

Tel: 668-952-275

Email: biuro@investime.com.pl

www.investime.com.pl

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego , ale takie ogłoszenia kojarzą mi się tylko i wyłącznie z piramidą finansową .

Ktoś już próbował zarabiać w sposób taki jak przedstawiono w ogłoszeniu ?

--

Domy łódzkie na sprzedaż

Na potwierdzenie Twoich słów, ta piramida została już zlikwidowana:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... nsowa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...