Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

nicko13

X-Trade Brokers (XTB opinie)

Recommended Posts

XTB Dom Maklerski ,kolejny broker na naszym rynku obecny dłużej niż admiral markets,przez niektórych lubiany przez innych nie.

One stop shop - wszystkie rynki finansowe w jednym miejscu

Korzystaj z możliwości handlu w jednym biurze maklerskim akcjami, kontraktami, walutami i towarami. Giełda Papierów Wartościowych i rynki OTC w jednym miejscu, jeden dealing room, jeden punkt kontaktowy.

Dealing Room 24 h

Dealing room X-Trade Brokers działa przez 24 godziny na dobę. Nasi klienci posiadają możliwość kontaktu z dealerem niezależnie od pory dnia przez cały czas działania rynku. Jeżeli chcesz zapoznać się z aktualną sytuacją rynkową, uzyskać pomoc w razie problemów technicznych lub zawrzeć transakcję telefonicznie, nasi dealerzy są zawsze dostępni.

Stały spread

Spread oferowany naszym klientom dla wszystkich par walut, z wyjątkiem crossów złotówkowych, jest stały, niezależnie od pory dnia. Nasi klienci zawsze mogą oczekiwać warunków handlu, do których są przyzwyczajeni. Takie rozwiązanie pozwala na stosowanie sprawdzonych metod inwestycyjnych bez względu na rodzaj rynku i jego płynność.

Rozliczenia w PLN

Wartość rachunku oraz otwartych pozycji posiadanych przez inwestora jest na bieżąco wyceniana w złotówkach w oparciu o aktualne notowania rynkowe. Dokładna wielkość środków pozostających do dyspozycji inwestora jest zawsze widoczna w systemie. Rozliczenia pomiędzy X-Trade Brokers a klientami dokonuje się w polskiej walucie.

Szybkość rozliczeń

Klienci X-Trade Brokers korzystają z najszybszego systemu rozliczeń na polskim rynku usług brokerskich. Transfer pieniędzy pomiędzy rachunkiem inwestycyjnym a kontem bankowym klienta trwa maksymalnie jeden dzień roboczy, niezależnie od tego czy operacja dotyczy wpłaty depozytu czy jego wycofania. Jest to możliwe gdyż pieniądze naszych Klientów nigdy nie opuszczają naszego kraju.

Wiarygodność

X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A zawiera umowy i prowadzi działalność we własnym imieniu. Pieniądze naszych klientów zawsze pozostają na terenie kraju. Środki klentów podlegają szczególnej ochronie uwzględniając fakt że są objęte systemem rekompensat Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych. Siedziba firmy jest zawsze otwarta dla naszych klientów.

Jesli ktos ma u nich konto prosze o opinie.

Pozdrawiam i życze sukcesów

Nikodem Niklewski

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mają słabą ofertę:

- brak zleceń 0.01 lot

- brak kont z darmowym SWAP

- wyższe SWAPY od światowej konkurencji

Share this post


Link to post
Share on other sites

widzę, że sporo się pozmieniało od ostatniego posta. Nie wiem jak kiedyś ale teraz XTB mogę ocenić jako stabilnego brokera. Pewnie ma w tym wkład to, że weszli na giełdę. Ale też od dłuższego czasu mają fajne i korzystne oferty dla klientów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...