Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

gappo

Kapitał dla traderów

Recommended Posts

Witam,

Szukam traderow, ktorzy chcieliby zarządzać pięniędzmi wyłożonymi przezemnie. Ale zanim dostane milion wiadomosci od demowych milionerów chciałbym wyszczególnić jacy ludzie mnie interesują.

1. Udowodniona historia na koncie PRAWDZIWYM a nie demo (przynajmniej 4-5 mies)

2. Drawdown z miesiaca na miesiac nie przekraczający kilkunastu % (tutaj można sie dogadać w zależności od stylu, ale generalnie im mniej tym lepiej)

3. Zwrot pozytywny, proporcjonalny do ryzyka.

W zamian za tradowanie moimi pieniędzmi otrzymujecie od 20% -80% od zysków (% uzalezniony od wyników/historii i podejmowanego ryzyka).

Jeśli chodzi o to ILE jestem w stanie wyłożyć dla jednej osoby to limitu jako takiego nie ma natomiast na początek będzie to najwięcej pare tysięcy, natomiast jeśli współpraca będzie się układała kwota będzie rosła. A więc jeśli są zainteresowani to piszcie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niezłe ryzyko :shock:

Zobacz sobie na ZuluTrade. Nie jest aż tak trudno znaleźć tradera z strategią której żywotność wynosi 5 do 12 miesięcy. Ale 99% tych strategii kończy na MC !

To o czym piszesz niczym się nie różni od traderów na ZuluTrade tam masz potwierdzone wyniki . Ale pograj i się przekonaj że ostateczności hm... nie jest tak różowo jak widać na pierwszy rzut oka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wymagane doświadczenie na rynku Forex (waluty, indeksy, towary) oraz doświadczenie w zakresie samodzielnego tworzenia założeń strategii (natomiast nie jest wymagana umiejętność programowania strategii), komunikatywność i kreatywność oraz umiejętność analitycznego myślenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...