Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

alien1983

[Komercyjna] ZuluTrade

Recommended Posts

ZuluTrade została założona w 2006 roku przez Leona Yohai. ZuluTrade wypełnił lukę pomiędzy cennymi informacjami na rynku pieniężnym a realizacją transakcji, poprzez przetwarzanie rekomendacji profesjonalnych i utalentowanych inwestorów z całego świata w błyskawiczne realizowanie transakcji.

Codziennie ZuluTrade otrzymuje tysiące rekomendacji kupna i sprzedaży od najbardziej popularnych obecnie dostawców sygnału na rynku, automatycznie realizując transakcje na Twoim rachunku brokerskim.

"Najlepsi inwestorzy forex na świecie doradzają BEZPŁATNIE, czy kupić czy sprzedać. ZuluTrade automatycznie przetwarza te porady na rzeczywiste transakcje na twoim koncie maklerskim, także BEZPŁATNIE!"

Polecam sprawdzić na koncie demo, czekam na opinie czy ktoś już tam zarobił prawdziwą kasę. Bo na kontach demo wyniki dawców sygnałów wyglądają imponująco!

www.zulutrade.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Będę tutaj zamieszczał aktualności z tego serwisu.

Od niedawna dostępny jest w nowej szacie graficznej, jest możliwość korzystania ze starej szaty graficznej. Nie wszystkie opcje występują jednakowo w obu szatach graficznych platformy ZuluTrade

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...