Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

ForexSzn

przykłady transakcji z 26.11.2012.

Recommended Posts

Zerkałem kiedyś na codzienne analizy na tej stronie nawet niezłe (ale nie regularnie wstawiane) nie które pokrywały się z moimi, forum na tej stronie nie żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że analizujesz historię. Masz może coś, co pokazuje realne wejścia?

W analizach dziennych czy tygodniowych, przeważnie pokazuję momenty atrakcyjne na niektórych instrumentach, jeżeli takie akurat występują, później te i podobne wejścia są omawiane w przykładach transakcji.

Pozdr

ForexSzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że analizujesz historię. Masz może coś, co pokazuje realne wejścia?

W analizach dziennych czy tygodniowych, przeważnie pokazuję momenty atrakcyjne na niektórych instrumentach, jeżeli takie akurat występują, później te i podobne wejścia są omawiane w przykładach transakcji.

Pozdr

ForexSzn

Na przykładach historycznych transakcji zapomniałeś dodać. Kolega nemesis ma rację. Straciłem 10 minut oglądając to wideo które przygotowałeś, wszystko to jeden wielki bełkot, na zasadzie: tu mieliśmy okazję, była znakomita okazją, rynek zrobił coś tam i mogliśmy zarobić parę punktów. Operujesz tylko i wyłącznie na historii, daj coś realnego skoro prowadzisz szkolenia. Hasło inwestora. To chyba nie problem dla Ciebie?

Nie odpowiedziałeś mi na innym forum, dlatego dopytuję tutaj. Pokaż że zarabiasz a nie robisz ludzi w wała. Wiesz teraz jest medialna presja, a nie potrzeba nam kolejnego szkolącego oferującego złote góry. Hasło inwestora. Pokaż że zarabiasz. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...