Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

podobnierz

[komercyjna] Trading Journal nowy magazyn dla traderów FREE

Recommended Posts

W trakcie czytania pierwszych stron uzyskałem informację, że "strona dostępna jedynie dla stałych użytkowników".

Odrzucając fakt, że ciężko jest odszukać jakąkolwiek możliwość logowania lub rejestracji, nie do zaakceptowania jest dla mnie to, że pozwala się komuś przeczytać kilka stron, aby nagle poinformować, że część tekstu jest niedostępna. W odniesieniu do tego zagadnienia dodam, że jestem zwolennikiem nie tylko dostępnej po zalogowaniu ale również i płatnej treści. Prawda jest jednak taka, że wszelkie serwisy, które wymagają odpowiedniej formy dostępu - informują o tym swoich użytkowników. Tutaj spotkałem się z brakiem odnośników do sekcji rejestracji oraz brakiem jakiejkolwiek wzmianki o wspomnianym fakcie w całym procesie docierania do treści.

Szkoda, że magazyn przybrał tak odrzucającą formę, gdyż akurat jeden z tematów zaczynał być interesujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obok 'guzika' CZYTAJ NUMER' jest SUBSKRYBUJ. Po wciśnięciu pojawia się okienko z podaniem maila i voila.

Choć faktycznie może to być na pierwszy rzut oka niezbyt jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...