Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

almodovar

Trader poszukuje kapitału

Recommended Posts

Poszukuję kapitału celem zarządzania na zlecenie w kwotach od 100 do 500 tysięcy złotych.

Zawodowo przez ostatnie 8 lat związany byłem z instytucją finansową gdzie odpowiadałem za inwestycje na rynku Euro/USD oraz ropy naftowej. Równolegle prowadziłem własne inwestycje na ww. rynkach uzyskując zadowalające stopy zwrotu - przedział w ujęciu rocznym 30%-50%.

Na wszelkie pytania z przyjemnością odpowiem osobiście pod numerem telefonu 798 378 936 lub w formie elektronicznej pod adresem artur.dziewulski@wp.pl

Bardzo proszę o kontakt jedynie ze strony potencjalnych inwestorów. Z uwagi na ograniczoną czasowo dyspozycyjność nie udzielam porad dotyczących dylematów z cyklu - a czy opłaca się.. i tym podobnych.

Z poważaniem,

Artur Dziewulski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję kapitału celem zarządzania na zlecenie w kwotach od 100 do 500 tysięcy złotych.

Zawodowo przez ostatnie 8 lat związany byłem z instytucją finansową gdzie odpowiadałem za inwestycje na rynku Euro/USD oraz ropy naftowej. Równolegle prowadziłem własne inwestycje na ww. rynkach uzyskując zadowalające stopy zwrotu - przedział w ujęciu rocznym 30%-50%.

Witam

Jeżeli będzie Pan nadal potrzebował kapitału to są serwisy internetowe / platformy Forex w których może Pan zdobyć inwestorów z takim kapitałem, ale najpierw trzeba wykazać się umiejętnościami zarabiania pieniędzy lub choćby pipsów na Forexie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...