Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

senzoku

Ręczne przesuwanie SL i TP na wykresie w mt4

Recommended Posts

Otóż znalazłem sobie coś takiego

http://www.admiralmarkets.com/company_n ... tatrader-4

Krótkie streszczenie treści z linku. Admiral Markets oferuje do ściągnięcia jakąś lepszą wersję MT 4 pozwalającą zmieniać SL i TP poprzez przesuwanie ich linii na wykresie. No i świetnie pomyślałem bo spotkałem się z takim rozwiązaniem na FXPRo i naprawdę fajnie się spisuje.

Jednak mimo licznych prób zainstalowania i upgrade'owania mt4 nic się nie zmieniło. Nie mam nawet tego tzw 1 click mini terminalu. Czy ktoś ma może jakąś sugestię dlaczego? Może mieliście podobny problem?

Mam też pytanie dlaczego w MT4 na koncie demo (Admiral Markets) mam z góry ustawione minimalne SL jakie mogę ustawić??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli nie działa Ci to na MT4 Admirala, a u innych tak, to polecam skontaktować się z ich supportem aby pomogli rozwiązać problem.

Brokerzy coraz częściej udostępniają tego typu wynalazki w MT4. Wg mnie na łeb bije wszystkich BRE ze swoim BRe Smart Orders. To chyba najlepiej działająca wtyczka tego typu.

Jeśli poszukujesz jeszcze jakiegoś narzędzia do zarządzania zleceniami z poziomu wykresu to polecam LVOE (Luktom Visual Order Editor) - prawdziwy klasyk, który wyprzedził wszystkie inne wynalazki o kilka lat :).

Co do min. odległości ustawienia SL. Wiąże się to z tym, że Admiral oferuje rachunki typu Market Maker i ustala taką odległość swoim klientom aby w pewnym stopniu ograniczyć skalpowanie. Nie ma czegoś takiego (a przynajmniej nie powinno być) u brokerów typu ECN.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To znaczy MT4 ściągniętą i zainstalowaną mam tylko od Admiral. Na FXPro używałem platformy internetowej i tam odkryłem po prostu jakie to przydatne. Co do LVOE napewno sprawdzę dzięki wielki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...