Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

TomekWoz

Które szkolenia są ok?

Recommended Posts

Czy ktoś z was uczestniczył w tych płatnych szkoleniach/mentoringu? Czy raczej jesteście samoukami? Zastanawiam się nad skorzystaniem z jakiejś takiej oferty typu forexuniversity czy coś w tym stylu ale trochę to droga przyjemność a opinii w necie jak na lekarstwo z drugiej strony jest masa webinarów darmowych takich jak np. z xtb.pl (te są raczej dość mało ambitne) ale np na https://investio.pl/webinaria trafi się czasem perełka z teorii oraz trochę praktyki. W co warto pójść żeby podejść do tematu dobrze? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie informacja dla hejterów, nie jestem w żadnej sposób związany z trader team (poza faktem, że korzystam, ze szkolenia) w związku z czym teorie o naganianiu bardzo proszę sobie oszczędzić;. Ze szkolenia trader team jestem bardzo zadowolony :) Osobiście stwierdziłem, że pójdę w mentoring Przynajmniej widać realne skutki tej nauki i zaoszczędza się bardzo dużo czasu. No i ma się odczucie dobrze zainwestowanych pieniędzy, przynajmniej w przypadku szkolenia w TT. Tak mi się wydaje a temat warto zgłębiać gdyż jest wielce fascynujący, natomiast to co jeszcze radzę to podjeść bardzo trzeźwo do tematu. Nie mówię, żeby od razu się zdołować ale nie oczekiwać, że się będzie milionerem w 5 lat :) Chociaż może to też jest możliwe :) Co do webinariów to w mojej ocenie (mocno subiektywnej) są trochę nieprzydatne dla kogoś początkującego. Są to niekiedy informacja podana w krótkim czasie i wyrwana z kontekstu. Taki mentor dostosuje kurs do Twojej wiedzy i czasu, a przynajmniej powinien :)Osobiście rozmawiałem jeszcze z trzema osobami przed szkoleniem w TT. Nie będę ich tu reklamował natomiast szkolenie w TT było najfajniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest może więcej osób które potwierdzają powyższe spostrzeżenia na temat szkoleń. Interesuje mnie opinia na ten temat i pewnie innych użytkowników też, jaki realny wpływ takie szkolenia mają na poprawę wyników grania na Forex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja osobiście byłem na szkoleniu "TRADER ONE" i jestem bardzo zadowolony.

Bardzo profesjonalne podejście do każdego uczestnika, możliwość zadawania niezliczonej ilości pytań oraz najważniejsze - wspólne analizy i nauka rynku.

Szkolenie porządnie przygotowane (nawet osoby które dopiero zaczynają na rynku są w stanie zrozumieć zagadnienia).

Czy szkolenie coś daje ?

To zależy jak przyłożysz się do szkolenia i do wszystkich zagadnień. Na pewno otrzymałem wielką wiedzę której musiałbym dość długo szukać w przeróżnych książkach - a tak otrzymałem ją na szkoleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rownież bralam udzial w szkoleniu Trade One. Jest to szkolenie, dzięki któremy możemy posiąść ogromną więdzę. W oczy rzuca się duży profesjonalizm oraz podejście do każdego czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy jak przyłożysz się do szkolenia i do wszystkich zagadnień. Na pewno otrzymałem wielką wiedzę której musiałbym dość długo szukać w przeróżnych książkach - a tak otrzymałem ją na szkoleniu.

Czyli tak jak ze wszystkim, jak się człowiek przyłoży i chce to się da! Często bywałem na firmowych szkoleniach dotyczących przeróżnych rzeczy i rzeczywiście najwięcej zależało od mojej postawy. Mimo wszystko, dobry prowadzący też jest ważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również dobrze wspominam szkolenie z trader team. Ekipa od nich była charyzmatyczna i zdecydowanie mieli zamiar przekazać jakąś wiedzę a nie odbębnić wykład..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W odniesieniu do szkoleń dotyczących rynku Forex, dodałem już update ofertowy w bazie lekcji. Oto on:

"Zapomniałem wspomnieć w tym wątku o pewnej nowości szkoleniowej, która pojawiła się w naszej ofercie na początku roku 2014.

Przez wiele lat prowadziliśmy flagowe szkolenie dotyczące tradingu systemowego. Udało nam się przeprowadzić przeszło 60 traderów w formule często wielomiesięcznej współpracy. Celem zawsze było indywidualne omówienie metodologii, nauka systemów transakcyjnych oraz utworzenie profesjonalnego trading planu.

Rok 2014 przyniósł zmiany, a nasz warsztat traderski został udoskonalony do tego stopnia, że ciężko było nie dostosować do niego zmian w naszej ofercie szkoleniowej. Tym razem **bez podnoszenia ceny!** oferujemy sprawdzoną dawkę szkoleń w wersji pełnej oraz mini:

plusTrader: http://www.traderteam.pl/...y/70/plustrader

plusTrader(mini): http://www.traderteam.pl/.../plustradermini

Zapewniam, że pakiety szkoleniowe są najwyższej jakości. Wiele elementów jest praktycznie niespotykanych na rynku, co potwierdza szczegółowy opis szkolenia.

Po więcej informacji odsyłam na stronę główną."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...