Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Rozner

Siema...co mam wybrac mat fiz czy Mat inf

Recommended Posts

Sluchajcie..ciagnie mnie do gieldy...bardzo lubie infe... fize juz mniej...

Mam do wyboru Mat fiz czy mat inf...

z egzaminu 90 pkt..srednia 5.4..

nie wiem co wybrac..

podobno do mat fizu chodza najlepsi....szkoda ze tam nie ma infy....rozszerzonej..

Co mi polecicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mądry kiedyś powiedział, że giełda to nie miejsce gdzie ktoś kto ma IQ 130 wygrywa z kimś kto ma IQ 110. Moim zdaniem wybór przedmiotu nie ma tutaj większego znaczenia. Patrząc ogólnie to informatyka bardziej się przyda, ze względu na obsługę komputera - nic więcej. Co do matematyki to oczywiste, że jest potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepiej mat inf bardziej przyszłościowe ,w końcu wszędzie są komputery,i będzie ich jeszcze więcej,a jeśli chodzi o trading to praktyka praktyka i jeszcze raz praktyka ,szkoła nie ma tu wiekszego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad informatyką lub ekonometrią :) studia to ze względu na darmową kase :) (kredyt studencki) no i papierek będzie w razie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj jedno: to nie nauka na siłę ma być Ci wbijana do głowy, ale Ty masz uczyć się tego co Cię pociąga.

Podobnie jest z systemami na fx: to nie Ty masz podpasowywać sie pod dany system, ale system musi odpowiadać Tobie i nie ważne czym grasz...ważne żebyś czuł ze to jest to i byś był usatysfakcjonowany z uzyskiwanych wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj jedno: to nie nauka na siłę ma być Ci wbijana do głowy, ale Ty masz uczyć się tego co Cię pociąga.

Jaki piękny i głęboki tekst. Ale to co napisałeś co czysta prawda.

Wracając do tematu to oczywiście że mat-inf. Myślmy przyszłościowo!

Pozdrawiam!

=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sam powiedziałeś mniej lubisz fizykę, więc odpowiedź jest prosta. Dodatkowy argument, to to, że kierunek przyszłościowy. Z minusów to to, że będziesz musiał się trochę użerać z człeniami, którzy mają za bardzo wygórowane informatyczne mniemanie o sobie (delikatnie mówiąc, nie nazywając nikogo po imieniu:] ), ale ziomki na szczęście też się trafiają, Pozdro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co wkoncu wybrales bo juz byly wyniki przyjetych do szkoly .

Ja osobiscie jestem w Technikum ekonomicznym dokladniej na profilu Technik handlowiec.

Mam w klasie 26 dziewczyn i 3 kolegow ;)

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha! W ekonomiku właśnie to jest najlepsze. Mnóstwo kobietek i ten babski klimat cały czas =D. Tak czy siak to myślałem że Tomek właśnie w tym kierunku pójdziesz ( i dobrze ) mimo tego że będziesz mieć taki przedmiot jak rachunkowość przedsiębiorstw za co od razu Ci współczuje xD. Ja też w sumie jestem ciekawy co wybrał autor tego tematu. Może za jakiś czas sie pochwali.

Pozdrawiam!

=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe Klimacik bedzie mam nadzieje ;) Rozner sie chyba zalamal i nie chce pisac :(.

Ja w sumie specjalnie poszlem na taki kierunek aby moc sie dowiedziec jak mysla inni i jak funkcjonuje cale prawo i ekonomia.

A kobietki to 2 strona medalu :PP

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...