Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

One World Broke

Praca nt AT

Recommended Posts

Witam

Piszę pracę dyplomową z zakresu Analizy Technicznej. Część praktyczna mojej pracy ma dotyczy analizy wykresów i sprawdzenia, czy formacje zapowiadały w teorii to co faktycznie się stało. Oczywiście znalezienie formacji, które się potwierdziły z teorią trudne nie jest. Nie mogę jednak znaleźć formacji, które się nie sprawdziły. Czy mogę prosić o pomoc, wskazówki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Pisałem na podobny temat mój licencjat... Na tip top tego nigdy nie zrobisz, bo formacji jest cała masa więc musisz zdecydować się na ich pewien rodzaj na konkretnym rynku w konkretnym przedziale czasowym na konkretnym interwale.

Dalej... Każda formacja się sprawdza, tylko w różnym stopniu (inaczej by w ogóle nie nazwaną jej formacją). Dlatego powinieneś oceniać ich stopień skuteczności lub wiarygodność niż oceniać w kategorii SPRAWDZA SIĘ / NIE SPRAWDZA SIĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak można ocenić czy coś się sprawdza a co się nie sprawdza? Zarabiasz - sprawdza się ? Ile trzeba zarobić, żeby "sprawdzało się" ?

Każdego zadowala inna kwota.

tu kolege zadowala 15%

Dla tradera który zarabia 40% w rok, nowa strategia która zarobi 20% się nie sprawdzi (nie będzie opłacalna zmiana strategii), ale dla osoby która zarabia 2% i odkryje tą co zarobi 20% to się sprawdzi (zmiana strategii będzie opłacalna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...