Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

ArkadiuszB

IronFx - Jedna z największych firm Forex na świecie.

Recommended Posts

Witam,

Ze względu na to, że nie znalazłem żadnej wzmianki o IronFx, który w chwili obecnej jest jedną z najbardziej rozwijających się firm Forex na świecie, zamieszczam najważniejsze atuty tej firmy pomagające w dokonaniu wyboru brokera Forex.

1. IronFx jest szóstym największym pod względem handlowanego wolumenu brokerem internetowym Forex.

2. Jest regulowany przez 5 różnych komisji nadzoru finansowego: CySec, FCA, ASIC, FSP i CRFIN.

3. Posiada 40 biur rozsianych po całym świecie, m.in. w Warszawie.

4. Oferuje najlepsze spready na rynku, zaczynając już od 0 pips.

5. Możliwość elastycznej dźwigni finansowej do 1:500.

6. Wystarczy posiadać jedno konto, żeby mieć dostęp do 18 różnych platform, w tym platformy na Android, MT4, MT5, Sirix WebTrader z możliwością Copy Trading i wiele innych.

7. Posiada możliwość handlowania więcej niż 200 różnymi produktami handlowymi.

8. Pełna ochrona środków pieniężnych klienta, środki klienta są przetrzymywane osobno od środków firmy

9. Możliwość dokonania depozytu w EUR, USD i PLN (specjalne polskie konto w Banku BNP Paribas)

10. Rachunki mikro do 10000USD umożliwiające handlowanie mikrolotami.

11. Możliwość korzystania z Expert Advisors.

12. Bonus powitalny 60% - promocja ważna tylko do końca grudnia!!

13. Możliwość uzyskania karty IronFx dla klientów z kapitałem od 2500USD (bez bonusa).

14. Dostęp do analiz fundamentalnych i technicznych (W ostatnich dniach Marshall Gittler, Dyrektor Globalnej Strategii FX, uzyskał nagrodę International Financial Magazine dla „Najlepszego Dostawcę Analiz Fundamentalnych i Technicznych 2013”) oraz codziennych wideo.

15. Wiele promocji, konkursów i turniejów.

Oferta dostępna jest na stronie: www.ironfx.com.

Istnieje również możliwość założenia bezpośrednio:

- konta rzeczywistego: https://www.ironfx.com/en/register?utm_ ... onFX_Sales

- konta demonstracyjnego: http://www.ironfx.com/en/demo?utm_sourc ... onFX_Sales

Obsługa jest w języku polskim i pracownicy chętnie służą pomocą.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

25$ na trading - Gratis!

Wystarczy tylko otworzyć rachunek u brokera IronFX, a otrzymasz 25$ dolarów na start, przy założeniu, że nie posiadasz już u nich rachunku. Do uzyskania kapitału początkowego nie jest wymagana żadna wpłata.

https://record.ironaffiliates.com/_u_j- ... ZgqdRLk/1/

ironfx_affiliate_300X250_pl.jpg

IronFX, Ocena: 5 na 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ciekawa sytuacja z tymi wypłatami. Nie spotkałem się z informacjami na ten temat. A Iron rzeczywiście mocno skupił się na polskim rynku. Szczególnie na promocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z informacji jakie uzyskaliśmy od IronFX problemem było manipulowanie promocjami przez klientów. Do czasu pełnego wyjaśnienia wstrzymujemy się z promowaniem ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchy są różne. O dziwo, problem z wypłatami mają też osoby, które z bonusów nie korzystali. Problemem jest to, że sam Iron powstrzymuje się od publicznego oświadczenia, które mogłoby uspokoić całą sytuację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie temat watku brzmi szczegolnie teraz - "jedna z najwiekszych firm Forex na swiecie". No i teraz mamy... Znam sporo osob z branzy ktorzy nie moga wyplacic naprawde duzych pieniedzy. A trwa to od paru tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mocno niepokojacy jest brak odpowiedzi ze strony IronFX. Albo faktycznie maja problem i zwijaja biznes albo ich marketing jest bardzo slaby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Globalny lider" i oficjalny partner fc barcelony. no ladnie zaszaleli kasa klientow. chyba lepiej jesli by zwineli torby. a co ciekawe, na rachunkach ponoc mozna zaiwerac transakcje ale wyplacic juz nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widać że promujecie swoich brokerów i macie w tym interes. ja gram w iron i wypłaciłem bez problemów. konto mam wprawdzie dopiero od 1,5 miecha ale kontrolnie wpłaciłem 1k usd, podbiłem do 1,2k i zleciłem wypłate. Wprawdzie czekałem tydzień ale kasa przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...