Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Julia__88

[komercyjna] nowość wydawnicza

Recommended Posts

"Harmonic Trading – Precyzyjna strategia inwestycyjna od otwarcia do zamknięcia pozycji na rynku Forex" autorstwa Macieja Żelaznego to innowacyjna książka praktyczna.

Dzięki publikacji:

- Poznasz metodę wyprzedzającą ruchy na rynkach finansowych

- Nauczysz się rozumieć rynek i będziesz się po nim prawidłowo poruszać

- Osiągniesz niesamowitą precyzję inwestycyjną

- Uzyskasz statystyczną przewagę

- Nauczysz się podejmować decyzje krok po kroku nie znając przyszłości

Zamów książkę już dziś i poznaj strategię osiągania sukcesu!

Szczegóły na: www.harmonictrading.com.pl

okladkaksiazki.png.48d348859b184e328877a

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pan Adam:

"Tam gdzie walczy się o pieniądze, można spotkać jeszcze ludzi, którzy pomagają innym. Trader Maciej jest jednym z niewielu...Polecam jego książkę i jego styl...zaprowadzi Was naprawdę daleko. Cenię go jako wybitnego tradera oraz mocnego człowieka z zasadami"

Pani Wioletta:

"Maćka poznałam poprzez jego bloga, jak i kanał na skype. Sposób używania Fibo przez Maćka otworzył mi oczy na zminimalizowanie ryzyka, jak i pewne, niemal bezstresowe tradowanie. Żaden z wcześniej poznanych systemów (a było ich tyle, że nie zliczę) nie dawał mi takiej pewności siebie. Mam nadzieję, że Wam także Macieja metoda pozwoli odważnie i z rozsądkiem tradować"

Pani Justyna:

"Zawsze chciałam być niezależna, pracować z pasją, podróżować, spełniać swoje marzenia. Harmonic Trading stał się kluczem do tego wszystkiego. Macieja poznałam, kiedy jeszcze razem pracowaliśmy. Jego odejście z pracy i zajęcie się tradingiem było dla mnie dowodem odwagi, pewności siebie i ogromnej wiedzy. Kocha to co robi i słychać to w każdym jego słowie"

Pan Rafał:

"Witaj Macieju, Co do samej książki jest ona bardzo dobra i myślę że większość rzeczy potrzebnych nam do zajęcia pozycji i wyjścia z niej jest szczegółowo wyjaśniona i pokazana. Pozostaje teraz tylko śledzić Twojego bloga i poprawiać swój trading"

Pan Jerzy:

"Piszę do Pana tuż po analizie tego zagrania, forex chyba nie mógł sprezentować lepszej recenzji do Pana książki. Pana książka i ten układ NIESAMOWITE. Wręcz idealny punkt D i ten pinbar na 5M w pierwszym obszarze oporu. Szkoda mi tych początkujących traderów, którzy nie trafią na Pana publikację. Trzeba ją rozpropagować koniecznie"

Pan Jerzy:

"Panie Macieju już przez jedną dobę mam Pana książkę i jestem pod wrażeniem .Logicznie zbudowany ciąg problemów, które Pan pokazuje, co w efekcie daje prosty i skuteczny system inwestycyjny. Ale co najważniejsze system, który Pan stosuje SKUTECZNIE na forexie .Czytając Pana książkę czuje się, że stworzył ją praktyk, nie ma rzeczy zbędnych, zwykłego szumu, jest to co jest potrzebne, aby stosować skuteczny system inwestycyjny i zarabiać. Gratuluję i dziękuję, że ta książka powstała"

Pan Przemek:

"Dzisiaj z racji tego że miałem luźniejszy dzień, potradingowałem sobie. Zastosowałem wskazówki z książki, gdyby nie kompletny plan, pewnie zamknął bym pozycje po pierwszym pinbarze a były aż trzy, a tak zamknąłem przy 161,8% odcinka BC. SL początkowy był 3pipsy stosunek końcowy 6:1. Po tym zagraniu zakończyłem dzień z uśmiechem:)"

Pan Przemek

"Wyciągnąłeś naprawdę dużą armatę z swojego arsenału. Po przeczytaniu trading wydaje się jak budowa cepa. Książka pozwoliła mi usystematyzować dotychczasową wiedzę. Świetnie wyjaśniono każdy element systemu. Widać pismo praktyka a nie teoretyka..."

Pan Sebastian:

"...Jak zawsze miło poznać kogoś kto bezinteresownie pomaga innym w dojściu do wytyczonych celów. Blog to kopalnia wiedzy jednak jak zawsze trzeba umieć go wykorzystać; filtr. Bardzo fajna książka. Bez podstaw raczej trudno, ale pomysł rewelacja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...