Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Denon

Nowy wymiar tradingu

Recommended Posts

Poniższe informacje mogą przypominać jedynie przedstawienie oferty związanej z nowym programem, jednak prawda jest taka, że po zaznajomieniu się z poszczególnymi zmianami, które zostały wprowadzone – może się okazać, że trading wszedł już na zupełnie inny poziom, a zignorowanie znaków o tym świadczących spowoduje, że zostaniesz zwyczajnie w tyle.

Poświęć proszę chwilę na próbę przeanalizowania tego o czym mówię.

Nowa wersja MetaStock XIII jest według mnie niekwestionowanym liderem, jeżeli chodzi o narzędzia analityczne dla traderów. Oto nowe zmiany, które pokazują dlaczego tak sądzę:

- „Przewidywacz”, czyli The Forecaster, który prognozuje przyszłe zmiany ceny na rynku

Takich możliwości nie widziałem w żadnym innym programie do analizy rynku, dostępnym dla inwestorów indywidualnych. Program najnormalniej w świecie pokazuje chmurę prawdopodobieństw, jako wykres idący w przyszłość, rozpoczynając wprost od aktualnej ceny.

- EcoStat przypisujący dane makroekonomiczne do poszczególnych rynków

Szczegółowa analiza wykresu to jedno ale przypisanie zero-jedynkowych danych markoekonomicznych w celu rozwinięcia systemu technicznego, to drugie. Takim sposobem możemy badać nie tylko korelacje między poszczególnymi rynkami ale również badać konwergencję lub dywergencję, między danym rynkiem, a wskazaniami makro – tak jak miało to miejsce dotychczas jedynie w przypadku wskaźników technicznych.

- SectorStat to 187 wskaźników sektorowych dla rynku amerykańskiego

Jest to unikalne narzędzie dla wszystkich, którzy interesują się rynkiem amerykańskim. W niektórych przypadkach również odniesienie pewnych wskazań w stosunku do dolara amerykańskiego może przynieść pożądany skutek.

Więcej o powyższych narzędziach w linku poniżej:

http://www.traderteam.pl/strona/wyswietl/12/metastock

Do tego wszystkiego można dodać:

- Specjalistyczne systemy

- Gotowe wskaźniki

- Systemy automatyczne (EA – Expert Advisors)

- Powrót do wprowadzania danych lokalnych (zewnętrzne pliki CSV)

- Aktualizacja danych EOD co godzinę (Hourly Snapshot)

W sytuacji, kiedy wszystko to o czym napisałem powyżej może współgrać z tradycyjnymi narzędziami dostępnymi w MetaStock XIII, czyli tzw. Power Tools okazuje się, że możliwość skanowania rynków w poszukiwania spełniania warunków (The Explorer), testowanie strategii na danych historycznych (System Tester) lub też wprowadzanie własnych rozwiązań w życie (Indicator Builder oraz Expert Advisor) – analiza rynku jeszcze nigdy nie była jednocześnie tak łatwa i kompleksowa.

Jeżeli to nie jest poszukiwanie rynkowej przewagi oraz dostosowanie do zmieniających się warunków, to zwyczajnie nie wiem już co może nim być. Prawda jest niestety taka, że przespanie dzisiejszych zmian może spowodować, że jutro będzie już bardzo ciężko, aby nadgonić stracony czas. Wszystkie narzędzia o których wspominam nie są trudne w użyciu, jednak zrozumienie ich siły może okazać się w niektórych przypadkach kluczowe.

Rozszerzenie wszystkiego o czym piszę możesz znaleźć tutaj.

W niniejszej wiadomości niczego nie sprzedaję. Dystrybuując MetaStock'a przez lata badałem, jako rzeczywisty trader czy program faktycznie przydaje się w codziennym handlu. Prawda jest taka, że nie gwarantuje on tego, że trader tracący w chwilę zostanie zarabiającym. Wprowadza jednak handel na zupełnie inny poziom i umożliwia przejście barier o których nigdy wcześniej nawet nie myśleliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...