Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Denon

To już 7 miesięcy z Markets.com & TopOption

Recommended Posts

Zespół Trader Team w połowie 2013 roku nawiązał współpracę z brokerem walutowym Markets.com, a także współzależną firmą inwestycyjną odpowiedzialną za pion opcji egzotycznych, czyli TopOption.

Zaczynając od samego brokera Markets.com, to w ostatnim czasie jako animator rynku nie tylko rozwinął ofertę tradycyjną ale również wprowadził program edukacyjny, inwestowanie społecznościowe oraz sieć tradingową, by wymienić tylko nieliczne autorskie elementy oferty wsparcia swoich klientów. Mamy nadzieję, że również i my w pewnym stopniu przyczyniliśmy się do wzrostu świadomości marki Markets.com w Polsce.

Edukacja w dużej mierze skupia się regularnych webinariach, które przez wiele tygodni promowaliśmy na łamach naszych serwisów ale także bezpośrednio informując o harmonogramie naszych subskrybentów. Zespół ekspercki wspierany przez głównego ekonomistę Markets.com Billa Hubarda stworzył program, którego beneficjentami mogą być nawet polscy klienci. Kopiowanie zleceń najlepszych traderów, to kolejna funkcjonalność pokazująca, jak daleko rozwinęło się wsparcie klientów firmy. Dodatkowym atutem odróżniającym od wielu brokerów w branży jest Markets SIRIX Web, czyli dostęp do sieci traderskiej działającej w chmurze, przez którą możliwy jest dostęp do rachunku z każdego miejsca na świecie bez potrzeby ściągania oraz instalacji wymaganych plików.

Wszystko o czym napisałem, a także wiele więcej dostępne jest na stronie www.Markets.com

Kolejną odsłoną wspomnianej oferty jest serwis skupiający swoją działalność na opcjach egzotycznych, które lepiej znane są pod bardziej szczegółową nazwą opcji binarnych. W dużym skrócie umożliwiają one wskazanie najbliższego kierunku zmiany, przy decydowaniu jak dużą część kapitału kwotowo jesteśmy w stanie poświęcić na dana transakcję. W przypadku powodzenia określona z góry suma przelewana jest na rachunek główny tradera. Jest to kolejna gałąź tradingu, która w ostatnich latach zdobywa coraz większą popularność wśród uczestników rynku.

Dla lepszego zaprezentowania tego czym są opcje binarne TopOption przygotowało film video „Learn all about binary option in just 60 second” (pol. Naucz się wszystkiego o opcjach binarnych w zaledwie 60 sekund), który dostępny jest pod adresem: http://www.topoption.com/videotopopt#

Dziękujemy za Wasze dotychczasowe zainteresowanie, gdyż bez tego obecny sukces nie byłby możliwy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...