Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Denon

DayTrading - 07.08.2014

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rynek moim zdaniem zbyt negatywnie odbiera rosyjskie sankcje, dlatego też spadek indeksu Wig20 o przeszło 1,5% odbieram, jako przesadzony. Czekam na wyrysowanie się dołka, by ponownie podebrać pozycję długą o krótkim horyzoncie czasowym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cztery główne pary złotówkowe (USD/PLN, EUR/PLN, GBP/PLN, CHF/PLN) wyrysowały szczyt, który nie został nawet porządnie przetestowany.

Dzisiejsza formacja pro spadkowa powoduje, że będę oczekiwał okazji do zawarcia krótkiej pozycji ze względu na możliwe chwilowe odreagowanie ostatnich wzrostów. Problemem wydaje się być jednak wspomniane powyżej embargo, które sugerować może odpływ kapitału z polskiego rynku, a co za tym idzie sprzedaż złotówki.

Deprecjacja krajowej waluty sugerowałaby dalsze wzrosty na czterech wymienionych parach, co przy podobnym ułożeniu na każdej z nich pozwala stwierdzić, że za aktualne ułożenie odpowiada sam polski złoty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...