Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

nemesis

DayTrading - 14.08.2014

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczesne odczyty <a href="http://www.forum.traderteam.pl/viewtopic.php?t=263" title="produkt krajowy brutto - pkb">pkb</a> k/k dla Niemiec i Francji okazały się gorsze niż w poprzednim okresie i gorsze niż prognozy. <a href="http://www.forum.traderteam.pl/viewtopic.php?t=263" title="produkt krajowy brutto - pkb">pkb</a> strefy euro również gorszy niż wcześniej i prognozy, a inflacja pozostała na niezmienionym poziomie.

Odczytuję powyższe jako potwierdzenie moich prognoz spadku europejskiej waluty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wolałbym podejmować decyzję o wzięciu krótkiej na eurodolarze nieco wyżej, jednak na tej parze oceniam, że w średnim terminie jedynym słusznym kierunkiem jest południe. Pozycja otwarta zostaje w tym momencie ze stopem odległym o 65 pipsów, co plasuje go na poziomie 1.3461. Poziom obrony wydaje się bliski, jednak po drodze mamy dwa krótkoterminowe opory, które powinny utrzymać kurs po właściwej stronie. Ratio w tym przypadku to minimum 1:1, chociaż działając na takim interwale jak D1, pozycja może potrwać nieco dłużej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...