Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

nemesis

DayTrading - 18.08.2014

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

Share this post


Link to post
Share on other sites

WIG20 (FPL20) przebił dzisiaj ważny opór, który otwiera drogę do poziomu 2500. Moim zdaniem po drodze jeszcze czeka nas przynajmniej jedna korekta ale jestem byczo nastawiony do tego rynku, pomimo fundamentalnych ryzyk związanych z aktualną sytuacją geopolityczną.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ważną informacją dla rynku może być wskazanie przez Bundesbank ryzyka spowolnienia gospodarczego, które może być zwiększone przez problem ukraiński. Bank centralny podkreślił, że nadal mamy wzrost gospodarczy ale w drugim kwartale roku 2014 był on bliższy stagnacji, niż prosperity.

Tym samym moje niedźwiedzie nastawienie do rynku eurodolara pozostaje niezmienne. Mam nadal otwartą krótką pozycję z czwartku, przy czym jest ona nadal niemalże na poziomie otwarcia (aktualnie +1p). Nic w tym zakresie się dla mnie nie zmienia, gdyż w ostatnim czasie mamy coraz więcej sytuacji w których gospodarka europejska wykazuje negatywne sygnały z ryzykiem deflacyjnym na czele.

EUR/USD short: 1.3391 SL: 1.3461 TP: ratio min. 1:1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...