Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

nemesis

DayTrading - 20.08.2014

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O 10.30 mieliśmy głosowanie rady polityki pieniężnej Banku Anglii odnośnie stóp procentowych i skupu aktywów. Wszyscy członkowie opowiedzieli się za utrzymaniem obecnego poziomu skupu aktywów, natomiast odnośnie stóp procentowych dwie osoby były za podwyższeniem, a siedem za pozostawieniem na aktualnym poziomie.

Opowiedzenie się dwóch członków za podwyższeniem stóp procentowych skutkowało mocnym umocnieniem się funta, jednak uważam, że to przesadzona reakcja rynku i za jakiś czas powinniśmy wrócić do spadków.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O 14.30 publikacja wzrostu sprzedaży hurtowej dla Kanady, analitycy spodziewają się spadku ze wzrostu 2,2% m/m do poziomu 0,4%.

O 20 publikacja zapisu ostatniego spotkania Federalnego Komitetu do spraw Operacji Otwartego Rynku w USA. Dowiemy się z niego, dlaczego zostały podjęte decyzje, co do pozostawienia stóp procentowych na dotychczasowym poziomie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzeci dzień spadków na najbardziej płynnej parze walutowej na świecie. Eurodolar zarobił mi już ponad 100 pipsów, jednak do czasu wygaśnięcia impetu (wspominam o tym już kolejny raz), pozostawię pozycję bez zmian. W ramach codziennej obserwacji pozycja może zostać w każdej chwili, jak tylko uznam, że ruch się wyczerpuje lub informacje z gospodarek amerykańskiej i europejskiej będą sygnalizowały kolejno osłabienie czy umocnienie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...