Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

nemesis

DayTrading - 28.08.2014

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O 14.00 publikacja inflacji dla Niemiec, która ma spaść z 0,30% m/m do poziomu zerowego. Tym samym, dalej spodziewam się spadków na EUR/USD w długim terminie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O 14.30 wysyp danych dla Stanów Zjednoczonych, gdzie najważniejszy będzie wzrost <a href="http://www.forum.traderteam.pl/viewtopic.php?t=263" title="produkt krajowy brutto - pkb">pkb</a> oraz zmiana liczby nowo zarejestrowanych bezrobotnych.

Wzrost ma nieznacznie spaść z 4,00% do 3,90% k/k (zanualizowany), a nowo zarejestrowani bezrobotni wzrosnąć do 300 tys. z 298 tys. t/t.

O 16.00 ma zostać opublikowany wzrost sprzedaż domów w USA z -1,06% do 0,5%.

Nie przewiduję znaczących ruchów, jeżeli oczekiwania inwestorów się spełnią.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na eurodolarze mamy techniczne domknięcie luki, co cieszy mnie jeszcze bardziej z uwagi na fakt, że spełnienie się tego zdarzenia jest i tak częste dla tej pary. W przypadku kontynuacji ruchu zgodnego z trendem, można oczekiwać zmiany poziomu o przynajmniej jedną figurę (osobiście celuję w 160 pipsów).

Zbliżamy się do długoterminowego optimum dla pary EUR/USD, które wynosi 1.3. W przypadku braku zmiany wydźwięku informacji fundamentalnych co do coraz gorszego stanu eurozony w stosunku do coraz lepszych danych z USA - trend się nie zmieni i będę oczekiwał odchylenia od optimum w dół.

Zanim to wszystko jednak nastąpi, należy pamiętać, że rynek musiałby pokonać bardzo silne wsparcie psychologiczne. Jego testowanie będzie dla mnie osiągnięciem poziomu typu TP1.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...