Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Denon

% na pozycję

Jaki procent kapitału stanowi Wasz Stop Loss ?  

14 głosów

  1. 1. Jaki procent kapitału stanowi Wasz Stop Loss ?

    • > 1%
      0
    • 1-2%
      5
    • 2-5%
      6
    • 5-10%
      2
    • 10-20%
      1
    • 20-50%
      0
    • 50-100%
      0


Recommended Posts

Interesuje mnie jaki procent kapitału stanowi Wasz Stop Loss. Czy otwieracie pozycje zgodnie z jakimś schematem? Słucham ostatnio o Margin Call'ach ("zerowaniach kont") i zastanawia mnie jak to się dzieje. To, że ludzie bankrutują to jest dla mnie zrozumiałe ale dlaczego tak duży odsetek nie zdaje sobie sprawy dlaczego tak się dzieje...

Money Management (zarządzanie pieniędzmi) - u mnie polega to na ustalaniu, że każda ewentualna strata oznacza maksymalnie 2% kapitału (uważam, że jest to dużo). Wynika z tego, że jestem w stanie przetrzymać minimum 50 Stop Loss'ów pod rząd zanim wyzerowałbym konto (teoretycznie, gdyż nie mam zamiaru tego przeżywać)

Jak to jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1-2% i staram sie tego trzymać

a co do tych bankructw to pewnie wina emocji i nie trzymanie sie podstawowych założeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1-2% ale czasami gdy sygnał jest dosyć pewny to moge wejść z granice tych 2-5% ( chociaż za 5% konta chyba nigdy nie zagrałem ).

Pozdrawiam!

=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...