Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

nicko13

Pytania do doświadczonych

Recommended Posts

Witam

Przeszła mi przez głowę taka myśl iż wielu z was na pewno miałoby pytania do bardzo doświadczonych inwestorów z długim stażem inwestycyjnym.Ciekawi mnie jakie pytania zadalibyście osobie która dzięki giełdzie osiągnęła niezależność finansową oraz zarobiła swój pierwszy milion/miliony ,a możliwe że dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm moim pierwszym pytaniem bylo by :

W jakim czasie doszles do niezaleznosci finansowej ?

2.

W jaki rynek inwestowales ? (forex, gpw, nieruchomosci itp)

3.

Czy byl Pan samouczkiem czy mial pan mentora ?

Ja mysle ze to sa 3 takie pytania ktore moglbym zadac i bylbym szczesliwy z odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosimy o wiecej pytań ,jak bedzie wiecej to zapytam.Bo mam mozliwosc tylko jednorazowego spotkania z tą grupą osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał jeszcze oprócz tego zapytać nie w jakim czasie ale mając ile lat ta osoba doszła do niezależności finansowej ? Reszte co chciałem wiedzieć Tomek ujął idealnie.

Pozdrawiam!

=)

[ Dodano: 2008-07-17, 22:35 ]

Kiedy dostaniemy odpowiedzi na te pytania ? Tak tylko z ciekawości pytam. Bo w sumie widze i już nikt nie dodaje nic do tego tematu.

Pozdrawiam!

=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do niezależnosci finansowej to zalezy od osoby ,przedzial czasu miesci sie w okresie 6-10 lat do pelnej wolnosci.Systematycznie zarabiac zaczeli mniej wiecej po 3 latach na rynku.

Inwestycje GPW kontrakty terminowe oraz Forex,drugi pan rowniez opcje amerykańskie.

Jesli chodzi o nieruchomosci to pierwszy pan otrzymał w spadku,drugi zas dopiero zamierza inwestowac na tym rynku.

Mając na uwadze mentoring ,to oboje mieli w początkowych okresach nauczycieli,znajomych z większym doswiadczeniem.Pozniej jednak kazdy z nich opracowal wlasna metoda i poszedl swoja drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od Ciebie. Nie ma rzeczy niemożliwych. Pytanie jest takie samo jak to: czy można zarobić będąc spawaczem? Oczywiście, ale prawdą jest to, że na prawdę duże pieniądze zarabiają tylko najlepsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...