Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

vito

Podejrzana oferta pracy

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Kilka dni temu otrzymałem ofertę pracy.

Wygląda to tak, że jest spółka i jedna z firm inwestuje pieniądze spółki na rynku Forex.

Po pomyślnym przejściu rozmowy kwalifikacyjnej otrzymałem zaproszenie na wykłady i testy zanim rozpocznę 3 tygodniowy okres szkoleniowy.

Za szkolenie trzeba zapłacić 700 zł tak zwanej kaucji zwrotnej, ponieważ jak stwierdziła Pani przeprowadzająca ze mną rozmowę kwalifikacyjną - to jest zabezpieczenie przed sytuacją gdyby po przejściu szkolenia ktoś chciałby przejść do konkurencji.

Na początek miałbym dostać 5000$ do operowania. Pani zręcznie odpowiadała na każde pytanie budzące moje wątpliwości.

Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że wynagrodzenie wynosi 1000 euro brutto + prowizja, a w CV oprócz doswiadczenia jako lektor jezyka angielskiego, nieukonczonych jeszcze studiów prawniczychi oraz w rybryce zainteresowania wpisane : finanse oraz bankowość, nie ma nic co pozwoliłoby mi uzyskać takie wynagrodzenie miesięcznie.

Chciałbym zapytać czy spotkaliście się z takimi sytuacjami? Jak działa ten mechanizm.

Proszę o pomoc

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to firma z nazwą na T? Jeśli tak to wpisz w Googlach i poszperaj - znajdziesz opinie osób, które się na to "skusiły"... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bogu dzięki za wujka Google. Mam ten okres już za sobą, ale kiedy po studiach szukałem pierwszej pracy, to kilka razy dzięki internetowi w ostatniej chwili zrezygnowałem ze wspolpracy z naciągaczami. Mówią: młody to i głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...