Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Denon

Nowa kategoria forum: Wina

Recommended Posts

Coraz częściej na naszym forum poruszane są tematy związane z winem.

Po pierwsze pojawiają się informacje związane z konsumpcją wina, jak chociażby atrakcyjna oferta sieci dyskontów w której to odszukać można pozycje z najniższej półki cenowej, które w niektórych przypadkach okazują się posiadać akceptowalne walory smakowe. Natomiast z drugiej strony - co raczej bardziej istotne ze względu na tematykę naszego forum - poruszane są kwestie win inwestycyjnych wysokiego sortu. Na tej podstawie powstała nowa kategoria na naszym forum o nazwie Wina. Podzielona ona została na dwie części w formie działów odpowiadających wspomnianej powyżej tematyce (dyskusje i handel winem).

Powstanie nowej kategorii jest jak najbardziej uzasadnione przedmiotem niniejszego forum. W końcu trading oznacza handel, co w tym przypadku znakomicie wpisuje się w spektrum zainteresowań poszczególnych użytkowników. Co ciekawe temat ten jest poruszany coraz częściej w pismach branżowych tj. Forbes czy Equity Magazine, przy jednoczesnej promocji firm typu asset management, które w swojej ofercie posiadają portfele oparte o inwestycje w omawiany trunek. Wszystkie te kwestie oraz założenie, że temat sam w sobie może być znakomitą odskocznią od codziennego handlu walutami, kontraktami na indeksy czy surowce lub też akcjami - uznaliśmy, że przychylimy się do potrzeb wykazywanych przez użytkowników, czego efektem jest właśnie nowo powstała kategoria naszego forum.

Ostatecznie nawet handel na rynku walutowym za pomocą kontraktów na różnice kursowe (CFD), zamiast na rynku kasowym/dewizowym zaliczany jest w niektórych przypadkach do inwestycji alternatywnych, zatem ta kwestia jest kolejnym wspólnym elementem. Mam nadzieję, że nikogo nie trzeba będzie przekonywać do tego, że taki dział wesprze i urozmaici poruszane do tej pory tematy na naszym forum.

Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w dyskusji! No to zaczynamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dukascopy Bank - forex  forum i opinie

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×