Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

ddomasz

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About ddomasz

 • Rank
  Newbie

Converted

 • LOCATION
  Array
 1. shorta chyba trochę za wcześnie go otworzyłem..
 2. cóż, longi na G/U zamknięte na proficie, ale następnie Stop Loss na EUR/USD. Ogólny wczorajszy bilans to +1%
 3. Tak więc dzisiaj nic, tylko Longi otworzyłem na GBP/USD, z SL na 1.6515. Jak Piru słusznie zauważyłeś, nieco na siłę chyba niektóre pozycje otwierałem. Dzisiaj na przykład z 5 razy myślałem o pozycjach na różnych parach, na których zazwyczaj nie tradeuje. Na szczęście, jak się później przekonałem, nie otworzyłem nic poza GBP/USD. Ostatecznie kabel pokonał opór z dzisiejszej konsolidacji, myślę więc, że nieco na tym odrobię. Chociaż nie wykluczone że będzie wręcz odwrotnie. Dzięki za komentarze, postaram się nieco bardziej na bieżąco pisać. obecnie stan to 5150zł. Myślę, że największym błędem to była duża dźwignia. Ale póki co jeszcze działam.
 4. witam, jak widać stało się nieco inaczej. hehe, nie ma to jak forex za to uformowała się ładna korekta, AB=CD. I niewykluczone, że szykuje się kolejna okazja na długie pozycje, na H4 też widać już trzecią falę korekty, zobaczymy dokąd doleci... 1.6160 to najbardziej prawdopodobny poziom wsparcia. Potem możliwy powrót w północne strony. obrazki: usunięty link Pozdrawiam! Powyższy tekst jest wyrazem osobistych opinii i poglądów autora i nie może być traktowany jako rekomendacja do podejmowania jakichkolwiek decyzji związanych z opisywaną tematyką. Jakiekolwiek decyzje podjęte na podstawie powyższego tekstu podejmowane są na własną odpowiedzialność.
 5. Witam! W tym temacie będę opisywał moje poczynania na rynku, zaczynam od jutra. 10 000zł na demo, takie same decyzje będę podejmował na rachunku real. Portfel walutowy jest aktualizowany codziennie o godzinie 16:00. Otwieram tylko zlecenia oczekujące, aby każdy mógł na bieżąco śledzić ten portfel. Pary, którymi będziemy obracać to EUR/USD, USD/JPY, GBP/USD oraz EUR/CHF. Posługuję się głównie AT. Na rynku od 3 lat (wypadałoby więc zarabiać ) W razie czego dla bardziej zainteresowanych Dane do podglądu rachunku na żywo: numer konta 549797 hasło do podglądu vva0xxo Oraz polecam źródło na portalu GPWpolska: http://www.gpwpolska.pl/portfel-walutowy Pozdrawiam i proszę o twórcze komentarze Domasz
×
×
 • Create New...