Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

analizyforex.pl

DayTrading - 15.09.2016

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wartość rosyjskiego rubla zmalała nieznacznie w stosunku do dolara w czwartek. Jednocześnie zyskując w stosunku do euro, podczas kiedy firmy zaczęły płacić podatki na koniec miesiąca. Rosyjska waluta w ostatnich dniach została poparta przez eksporterów sprzedających obcą walutę, po to, aby zgromadzić ruble na podatki oraz codziennie wydatki. Pomimo tego, że cena ropy Brent zmalała o 2%, rubel zyskał na wartości około 0,2%. Obecnie za baryłkę należy zapłacić 46.1$.

Dzisiejsze ważne dane makro: 

  • Reuters Poll prognozował zmianę w Nowej Zelandii w wartości inflacji skorygowanej o wszystkie towary i usługi wytworzone przez gospodarkę na 1.1%, jednakże aktualny odczyt wykazał 0,9%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...