Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

analizyforex.pl

DayTrading - 19.09.2016

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wartość dolara spadła w poniedziałek, kiedy dane o inflacji w Stanach Zjednoczonych okazały się pozytywne. Indeks dolara DXY, spadł 0,2% do USD=95.888. W piątek osiągnął wartość 96.108 i jest to najsilniejszy poziom od 1 września. Analityk z Banku Tokio-Mitsubishi w Singapurze stwierdził, że dopiero okaże się, czy bankowi centralnemu uda się podnieść stopy procentowe w grudniu, bez wyzwalania ataku spowodowanego siłą dolara. Dodał on również, że będzie to test umiejętności Rezerwy Federalnej oraz tego czy potrafią się sprawnie komunikować. W tym tygodniu wiele inwestorów czeka na spotkania polityczne Rezerwy Federalnej z Bankiem Japonii, które odbędą się 20 oraz 21 września.

Jutrzejsze ważne dane makro: 

  • Opublikowany zostanie raport roczny odnośnie wydanych  pozwoleń na budowę nowych mieszkań podczas poprzedniego miesiąca w Stanach Zjednoczonych. Poprzedni pomiar wykazał 1.14M, prognozuje się wzrost do 1.17M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...