Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

analizyforex.pl

DayTrading - 14.10.2016

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność

Share this post


Link to post
Share on other sites

Złoto utrzymuje się przy półrocznych minimach ze względu na to, że  akcje umocniły się i w Stanach Zjednoczonych wzrosły oczekiwania odnośnie podniesienia stóp procentowych przez Rezerwę Federalną do końca roku 2016. Złoto XAU spadło o 0,2% i trzeba za nie zapłacić 1,255.50$ za uncję. Wartość złota futures spadła o 0,1% do 1,256.80 za uncję. Analitycy mówią, że wiele ludzi jest zadowolonych z obecnej sytuacji i cen złota, ale istnieją spore szanse na podwyższenie stóp procentowych w tym roku co może okazać się zabiegiem zaniżającym wartość złota. Warto czekać na wybory prezydenckie w USA, ponieważ inwestorzy twierdzą, że jeżeli wygra Hillary Clinton, może to oznaczać wzmocnienie się wartości dolara oraz spadek wartości złota. 

Dzisiejsze ważne dane makro:

  • Zmiana w całkowitej wartości sprzedaży na poziomie detalicznym, z wyłączeniem samochodów osobowych w Stanach Zjednoczonych wynosiła -01%, obecnie prognozuje się wzrost do 0,4%.
  • Zmiana w całkowitej wartości sprzedaży na poziomie detalicznym w USA wynosiła -0,3%, ale przewiduje się wzrost do 0,6%.

wykres złota.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...