Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

analizyforex.pl

DayTrading - 18.10.2016

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność

Share this post


Link to post
Share on other sites

Funt we wtorek wspiął się powyżej 1,22 $. Sytuacja polityczna w Wielkiej Brytanii powoli się stabilizuje i nastroje się ochładzają. Funt był również 0,4 procent wyższy w stosunku do euro. Waluta Wielkiej Brytanii jest obecnie przetrzymywana w wąskim przedziale dwóch centów na tydzień w stosunku do obu par walutowych, euro oraz dolara. We wtorek uwaga skupiona jest na inflacji oraz oznakach wzrostu cen importu. Niektórzy stratedzy twierdzą, że niepomyślne dane mogą doprowadzić do złagodzenia polityki pieniężnej co może osłabić funta. Uważają również, że waluta jest bardzo narażona, ale i tak będzie potrzebowała wyzwalacza, aby jej wartość jeszcze bardziej spadła. 

Dzisiejsze ważne dane makro:

  • Zmiana w cenie towarów i usług nabywanych przez konsumentów w Wielkiej Brytanii wynosiła 0,6%, prognozowano wzrost do 0,9%, ale aktualny odczyt ukazał wynik 1,0%. 
  • Zmiana w cenie towarów i usług nabywanych przez konsumentów w Stanach Zjednoczonych wynosiła 0,2%, obecnie prognozuje się wzrost do 0,3%. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...