Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

nemesis

DayTrading - 20.10.2016

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność

Share this post


Link to post
Share on other sites

Euro zatrzymało się blisko trzymiesięcznego minimum, przed czwartkowym spotkaniem Europejskiego Banku Centralnego. Z kolei peso meksykańskie wzrosło do sześciotygodniowego maksimum po rozstrzygnięciu decydującej debaty pomiędzy Hillary Clinton i Donaldem Trumpem - inwestorzy „uznali”, że Trump przegrał. Oczy mieszkańców tego kraju skupione są na wyborach, ponieważ kandydat republikanów może zagrozić gospodarce Meksyku. Waluta wzrosła do 18.4555 do dolara w jednym punkcie, jest to poziom najwyższy od 8 września.  Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych odbędą się w listopadzie. Euro zmalało 0,1% do  1.0969$, jego wartość plasuje się niedaleko od środowego niemal trzymiesięcznego minimum 1.0955$.

Dzisiejsze ważne dane makro:

  • Zmiana liczby osób zatrudnionych w poprzednim miesiącu w Australii wynosiła -8,6K, prognozowano wzrost do 15.2K, ale najnowszy odczyt pokazał -9,8K. 
  • Jednakże procent całkowitej siły roboczej, który jest bezrobotny i aktywnie poszukuje zatrudnienia w Australii w poprzednim miesiącu zmalał z 5,7% do 5.6%
  • Liczba osób, które w ciągu zeszłego tygodnia wypełniły ubezpieczenie na wypadek bezrobocia, po raz pierwszy w Stanach Zjednoczonych wynosiła 246 tysięcy, obecnie prognozuje się wzrost do 251 tysięcy. 

euro1.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...